Get Adobe Flash player
Format gry:
501 double out ( wybieramy grę 501 i ustawiamy legi na BO12 )
Gra do 7 wygranych legów, lub do wyniku 6-6
Grę rozpoczyna osoba wygrywająca grę o środki (czyli np. player 1 rzuca 25,nic,nic a player 2 rzuca nic,50,25 wygrywa player 1 ponieważ pierwsza lotka zaliczyła środek), w przypadku równej ilości punktów powtarzamy rzuty.

System rozgrywek:
W rozgrywkach PDCL gracze będą podzieleni na 4 dywizje
W swojej dywizji każdy zagra z każdym jeden mecz
Za zwycięstwo w meczu otrzymujemy 2 pkt, za remis 1 a za przegraną 0.
O kolejności w dywizji decyduje:
- ilość punktów
- różnica legów
- bezpośrednie starcie.


Wszystkie mecze rozgrywane będą zgodnie z terminarzem dostępnym przed rozpoczęciem rozgrywek które docelowo będą odbywać sie w weekendy.
Możliwe będzie przesunięcie meczu za porozumieniem z przeciwnikiem oraz organizatorem na inny termin, lecz nie dalej niż termin wyznaczający następną kolejkę. Przełożyć mecz można tylko raz z danym przeciwnikiem.

Opóźnienie rozpoczęcia gry przez jednego zawodnika ( od wcześniej ustalonej godziny między zawodnikami ) powyżej 20 minut jest jednoznaczne z WALKOWEREM
Aby uniknąć nieporozumień co do godziny rozpoczecia meczu zawodnicy proszeni są o podanie dokładnego terminu gry na forum danej dywizji


Zwycięzca lub w przypadku remisu Zawodnik-Gospodarz zobowiązany jest do przesłania raportu ze swojego meczu organizatorowi, w formie linka dostępnego na stronie WDA w zakładce 'match history'.
Wszystkie mecze rozgrywane będą na stronie http://webcamdarts.com/

- Kazdy gracz przed rozpoczęciem meczu zobowiązany jest do sprawdzenia
formatu ustawionej gry ( 501 BO12 ). W przypadku błędnego ustawienia formatu gry wyniki meczu nie będą akceptowane. Oznaczać to będzie nakazanie rozegrania prawidłowego formatu gry.

- W 4 edycji od każdego zawodnika oprócz wpisowego będzie pobierana kaucja w wysokości 20 pln ( 4 £ )
- Każdy oddany WALKOWER będzie karany pomniejszeniem o 10 PLN ( 2 £ ) z kaucji. Analogicznie w przypadku nierozegranego meczu.
- Dwukrotne oddanie meczu WALKOWEREM jest równoznaczne z usunięciem z rozgrywek ( bez możliwości zwrotu wpisowego ) a mecze rozegrane do tej pory będą weryfikowane jako wynik 7-0 dla przeciwnika
UWAGA ! Opłacone wpisowe oznacza akceptacje regulaminu i nie podlega zwrotowi

Jedna ważna informacja. W trakcie meczu może zdarzyć się tak, że połączenie zostanie zerwane. Jeśli tak się zdarzy należy wcisnąć klawisz F5 który umożliwi nam odświeżenie strony i powrót do poprzedniego stanu gry.
Jeśli zdarzy się że ktoś przez przypadek wyjdzie z gry ,ponownie powrócimy do niej poprzez naciśnięcie na "REJOIN" lub "LOAD GAME"

Wszelkie spory rozstrzyga organizator.

Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach jest:

-posiadanie tarczy do darta
-posiadanie lotek
-posiadanie kamerki HD umieszczonej w taki sposób aby obejmowała całą tarczę
-zarejestrowanie się na stronie http://webcamdarts.com/
-opłacenie wpisowego na konto organizatora (paypalem na konto olodart79@googlemail.com) do dnia 7.09.2014.

PLATINUM - 56 PLN ( 10 £ ) + kaucja 20 pln ( 4 £ )
GOLD - 39 PLN ( 7 £ ) + kaucja 20 pln ( 4 £ )
SILVER - 28 PLN ( 5 £ ) + kaucja 20 pln ( 4 £ )
BRONZE - 22 PLN ( 4 £ ) + kaucja 20 pln ( 4 £ )

Rozpoczęcie rozgrywek - 13/14 września 2014r. (zapisy do 7-09-2014)

Nagrodami w 4 edycji jest pula z wpisowego w każdej z dywizji

1 miejsce - 50% wpisowego + 200 pln ( do wykorzystania w sklepie internetowym z akcesoriami darterskimi tylko dla PLATINUM )

2 miejsce - 30 % wpisowego + 100 pln ( do wykorzystania w sklepie internetowym z akcesoriami darterskimi tylko dla PLATINUM )

3 miejsce - 20 % wpisowego

Najlepsza 3-ka ( GOLD,SILVER,BRONZE ) awansuje bezpośrednio do wyższej dywizji natomiast 4-ty będzie grał w barażach o awans z 4-tym ze strefy spadkowej z wyższej dywizji.