Sezon 21

Zaczynamy zapisy do 21 edycji Polish Dart-Cam League.

PROSZĘ O DOKŁADNE PRZECZYTANIE PONIŻSZEGO POSTA.

Zapisy trwają od 27.08.2023 r. do 10.09.2023 r. Jeżeli wszystko przebiegnie sprawnie, sezon powinien rozpocząć się na początku października.

Warunkiem zapisania się do ligi jest:

1. Przesłanie danych kontaktowych poprzez formularz dostępny pod adresem https://forms.gle/s8Y78Gv9us54vG7u9

2. Wykonanie przelewu wpisowego oraz kaucji w wybrany przez Was sposób (w tytule PDCL imię i nazwisko):

a) przelew: 14 1240 4142 1111 0011 2863 7952 (Piotr Komenda)

b) blik: 509842837 (Piotr Komenda)

c) PayPal: paturb@gmail.com (Patryk Urban).

Wpisowe wynosi:

Platinum: 100 zł + 20 zł kaucja

Gold: 70 zł + 20 zł kaucja

Silver i nowi zawodnicy*: 50 zł + 20 zł kaucja

Bronze: 30 zł + 20 zł kaucja

(wpłaty zaksięgowane po 11.09. będą zwracane, więc nie czekajcie do końca z zapisami)

*Nowi zawodnicy opłacają wpisowe w wysokości 50 zł + 20 zł kaucja, po planowanym turnieju barażowym zawodnicy, którzy będą występować w Bronze otrzymają zwrot różnicy wpisowego.

Nowych zawodników proszę o zwrócenie uwagi jakie linki do FB i WDA wklejacie, tak żeby nie trzeba było się dopytywać, to zdecydowanie usprawni zapisy.

UWAGA! Nie ma potrzeby potwierdzania zapisów przez Messenger.

Rozgrywki podzielone zostają na 4 poziomy: PLATINUM, GOLD i SILVER, BRONZE.

a) do udziału w rozgrywkach PLATINUM, GOLD i SILVER dopuszczone są jedynie osoby uprawnione zgodnie z załączoną listą,

b) w przypadku, gdy osoba uprawniona do gry w PLATINUM lub GOLD w poprzedniej edycji nie brała w niej udziału, zostaje uprawniona do gry o jeden poziom niżej, to jest odpowiednio GOLD i SILVER,

c) w zależności od sytuacji po zapisach, Organizatorzy mogą przyznać dzikie karty uprawniające do startu w wyższym poziomie rozgrywkowym lub zorganizować turniej barażowy o uzyskanie dzikiej karty wśród osób, o których mowa w pkt b), spadkowiczów oraz osób zajmujących najwyższe miejsca niepremiowane awansem w 20 edycji. Po otrzymaniu “dzikiej karty” do wyższej ligi zawodnik będzie zobligowany do dopłaty wpisowego.

d) osoby, które spadły w 20 edycji do ligi BRONZE nie mają prawa gry w turnieju barażowym o SILVER, który odbędzie się pomiędzy nowymi zawodnikami, żeby wyłonić “mocniejszych”, którzy zagrają w SILVER. Pozostali rozpoczną przygodę z PDCL od BRONZE.

Liczba osób biorących udział w poszczególnych poziomach rozgrywek:

PLATINUM – 20

GOLD – 60

SILVER – max 160

BRONZE – min 40

Ostateczna liczba zawodników będzie ogłoszona w trakcie zapisów, a w momencie osiągnięcia odpowiedniej liczby zawodników zapisy zostaną wstrzymane, także nie zwlekajcie.

Regulamin 21. edycji PDCL znajduje się pod adresem https://pdcl.pl/?page_id=68 i może być jeszcze delikatnie modyfikowany przed startem, ale nie przewiduję zmian rewolucyjnych.

Bardzo proszę o zapoznanie się z Regulaminem, zapisując się do ligi przyjmujecie jego zapisy do stosowania.

Zapisując się do PDCL musisz mieć założone konto na webcamdarts.com oraz kamerkę internetową o rozdzielczości minimum 720p, a także dostęp do internetu o szybkości pozwalającej na płynne odbieranie i przekazywanie danych podczas meczu.

Jeśli w liście uprawnionych https://pdcl.pl/uprawnieni21edycja.html Twoje Twoje imię i nazwisko oraz nick wpisane jest pogrubioną czcionką, jesteś zapisana/zapisany do ligi.

Jeśli są Sponsorzy którzy są chętni wspomóc kolejny sezon lub osoby, które mają możliwość kontaktu z kimś, kto może zaoferować wsparcie to również są bardzo mile widziani – prosimy o prywatną wiadomość.