BRONZE A2 - FAZA I
AKTUALIZACJA: 20-04-24 23:04
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180
1 Kołodziejczyk Maciej elHeat 11 21 47,24 0 64 20 37 7 1 0 STRONA INTERNETOWA
2 Batiuk Patryk Benzil92 9 19 45,83 1 60 22 35 1 0 0
3 Czub Łukasz lookash78 7 14 42,36 0 107 24 7 0 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Banik Rafał BlueShow 7 10 42,53 0 64 20 31 0 0 0
5 Szypuła Michał Michas23 7 5 44,86 0 88 16 41 2 1 0
6 Wontroba Mateusz Nerka 6 2 39,38 0 50 28 11 1 0 0
7 Dembny Mateusz Mefiu288 4 2 46,05 0 88 21 22 2 0 0
8 Urbanowicz Mirosław Miroslavos 4 -4 40,18 0 70 30 7 0 0 0
9 Toppich Paweł Tpawel 3 -6 36,50 0 69 26 11 1 0 0
10 Tołścik Krzysztof Lee8296 0 -63 ####### DNF 0 99 0 0 0 0
BRONZE A2 - FAZA I BlueShow Benzil92 lookash78 Mefiu288 elHeat Michas23 Lee8296 Tpawel Miroslavos Nerka
Banik Rafał Batiuk Patryk Czub Łukasz Dembny Mateusz Kołodziejczyk Maciej Szypuła Michał Tołścik Krzysztof Toppich Paweł Urbanowicz Mirosław Wontroba Mateusz
BlueShow Banik Rafał     X       6 6 45,54       5 7 44,28 6 6 44,25 7 0   6 6 38,94 7 2 39,66      
Benzil92 Batiuk Patryk           X 7 4 45,64       6 6 46,82       7 0         7 2 47,65 7 3 43,19
lookash78 Czub Łukasz 6 6 43,74 4 7 41,24     X 7 3 43,38             7 0               7 1 41,07
Mefiu288 Dembny Mateusz             3 7 45,01     X 5 7 42,40 5 7 48,48 7 0         7 4 48,30      
elHeat Kołodziejczyk Maciej 7 5 44,63 6 6 48,25       7 5 43,53     X 7 1 57,94 7 0   7 3 41,87            
Michas23 Szypuła Michał 6 6 43,03             7 5 46,19 1 7 52,20     X 7 0   7 3 39,47       5 7 43,41
Lee8296 Tołścik Krzysztof 0 7   0 7   0 7   0 7   0 7   0 7       X 0 7   0 7   0 7  
Tpawel Toppich Paweł 6 6 37,34                   3 7 36,82 3 7 34,27 7 0       X 5 7 37,17 4 7 36,88
Miroslavos Urbanowicz Mirosław 2 7 37,98 2 7 42,14       4 7 42,08             7 0   7 5 38,52     X      
Nerka Wontroba Mateusz       3 7 40,25 1 7 35,82             7 5 43,69 7 0   7 4 37,76           X
FAZA I - KOLEJKA 1 18.03. - 24.03. Lista zawodników 
LINK   BlueShow Banik Rafał 6 38,94 6 37,34 Tpawel Toppich Paweł  
LINK   Benzil92 Batiuk Patryk 6 46,82 6 48,25 elHeat Kołodziejczyk Maciej   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Nerka Wontroba Mateusz 1 35,82 7 41,07 lookash78 Czub Łukasz   1 Banik Rafał LINK BlueShow LINK
LINK w Lee8296 Tołścik Krzysztof 0   7   Miroslavos Urbanowicz Mirosław   2 Batiuk Patryk LINK Benzil92 LINK
LINK   Mefiu288 Dembny Mateusz 5 48,48 7 46,19 Michas23 Szypuła Michał   3 Czub Łukasz LINK lookash78 LINK
4 Dembny Mateusz LINK Mefiu288 LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 25.03. - 31.03. 5 Kołodziejczyk Maciej LINK elHeat LINK
LINK   lookash78 Czub Łukasz 7   0   Lee8296 Tołścik Krzysztof w 6 Szypuła Michał LINK Michas23 LINK
LINK   elHeat Kołodziejczyk Maciej 7 43,53 5 42,40 Mefiu288 Dembny Mateusz   7 Tołścik Krzysztof LINK Lee8296 LINK
LINK   Tpawel Toppich Paweł 4 36,88 7 37,76 Nerka Wontroba Mateusz   8 Toppich Paweł LINK Tpawel LINK
LINK   Michas23 Szypuła Michał 6 43,03 6 44,25 BlueShow Banik Rafał   9 Urbanowicz Mirosław LINK Miroslavos LINK
LINK   Miroslavos Urbanowicz Mirosław 2 42,14 7 47,65 Benzil92 Batiuk Patryk   10 Wontroba Mateusz LINK Nerka LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 01.04. - 07.04. Osoba do kontaktu
LINK   BlueShow Banik Rafał 5 44,28 7 44,63 elHeat Kołodziejczyk Maciej  
LINK   Mefiu288 Dembny Mateusz 7 48,30 4 42,08 Miroslavos Urbanowicz Mirosław   Piotr Komenda
LINK   Tpawel Toppich Paweł 3 34,27 7 39,47 Michas23 Szypuła Michał  
LINK P Benzil92 Batiuk Patryk 7 45,64 4 41,24 lookash78 Czub Łukasz  
LINK   Nerka Wontroba Mateusz 7   0   Lee8296 Tołścik Krzysztof w
FAZA I - KOLEJKA 4 08.04. - 14.04.
LINK   Miroslavos Urbanowicz Mirosław 2 37,98 7 39,66 BlueShow Banik Rafał  
LINK   Michas23 Szypuła Michał 5 43,41 7 43,69 Nerka Wontroba Mateusz  
LINK w Lee8296 Tołścik Krzysztof 0   7   Benzil92 Batiuk Patryk  
LINK   elHeat Kołodziejczyk Maciej 7 41,87 3 36,82 Tpawel Toppich Paweł  
LINK   lookash78 Czub Łukasz 7 43,38 3 45,01 Mefiu288 Dembny Mateusz  
FAZA I - KOLEJKA 5 15.04. - 21.04.
LINK   Mefiu288 Dembny Mateusz 7   0   Lee8296 Tołścik Krzysztof w
LINK   BlueShow Banik Rafał 6 45,54 6 43,74 lookash78 Czub Łukasz  
LINK   Michas23 Szypuła Michał 1 52,20 7 57,94 elHeat Kołodziejczyk Maciej  
LINK   Nerka Wontroba Mateusz 3 40,25 7 43,19 Benzil92 Batiuk Patryk  
LINK   Tpawel Toppich Paweł 5 37,17 7 38,52 Miroslavos Urbanowicz Mirosław  
FAZA I - KOLEJKA 6 22.04. - 28.04.
LINK   elHeat Kołodziejczyk Maciej         Nerka Wontroba Mateusz  
LINK   lookash78 Czub Łukasz         Tpawel Toppich Paweł  
LINK   Benzil92 Batiuk Patryk         Mefiu288 Dembny Mateusz  
LINK   Miroslavos Urbanowicz Mirosław         Michas23 Szypuła Michał  
LINK w Lee8296 Tołścik Krzysztof 0   7   BlueShow Banik Rafał  
FAZA I - KOLEJKA 7 29.04. - 12.05. (2 tygodnie)
LINK   Nerka Wontroba Mateusz         Mefiu288 Dembny Mateusz  
LINK   Tpawel Toppich Paweł 7   0   Lee8296 Tołścik Krzysztof w
LINK   elHeat Kołodziejczyk Maciej         Miroslavos Urbanowicz Mirosław  
LINK   BlueShow Banik Rafał         Benzil92 Batiuk Patryk  
LINK   Michas23 Szypuła Michał         lookash78 Czub Łukasz  
FAZA I - KOLEJKA 8 13.05. - 19.05.
LINK   lookash78 Czub Łukasz         elHeat Kołodziejczyk Maciej  
LINK w Lee8296 Tołścik Krzysztof 0   7   Michas23 Szypuła Michał  
LINK   Mefiu288 Dembny Mateusz         BlueShow Banik Rafał  
LINK   Miroslavos Urbanowicz Mirosław         Nerka Wontroba Mateusz  
LINK   Benzil92 Batiuk Patryk         Tpawel Toppich Paweł  
FAZA I - KOLEJKA 9 20.05. - 26.05.
LINK   Michas23 Szypuła Michał         Benzil92 Batiuk Patryk  
LINK   Nerka Wontroba Mateusz         BlueShow Banik Rafał  
LINK   Miroslavos Urbanowicz Mirosław         lookash78 Czub Łukasz  
LINK   Tpawel Toppich Paweł         Mefiu288 Dembny Mateusz  
LINK   elHeat Kołodziejczyk Maciej 7   0   Lee8296 Tołścik Krzysztof w