BRONZE A "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 12-06-24 22:01
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Kołodziejczyk Maciej elHeat 11 18 49,49 0 117 23 16 2 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Szypuła Michał Michas23 10 10 46,00 1 60 23 18 3 0 0
3 Warchoł Sebastian sebix27 8 8 45,44 1 58 28 8 0 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Batiuk Patryk Benzil92 8 1 48,52 2, 1 wo 98 25 14 0 0 0
5 Pierucki Łukasz Lukasz P. 7 4 49,70 0 68 19 24 3 0 0
6 Wojtala Michał wojtul2323 6 -8 41,06 0 32 29 11 0 0 1
7 Fidos Dominik Lizeer 4 0 45,62 1 40 26 6 2 0 0
8 Banik Rafał BlueShow 4 0 50,16 0 40 17 7 3 0 0
9 Stanek Kacper xStanley 1 -16 41,94 1 60 25 15 1 0 0
10 Czub Łukasz lookash78 1 -17 41,59 1 32 31 4 0 0 0
BRONZE A  "MISTRZOWSKA" - FAZA II elHeat Michas23 Benzil92 lookash78 BlueShow
Kołodziejczyk Maciej Szypuła Michał Batiuk Patryk Czub Łukasz Banik Rafał
sebix27 Warchoł Sebastian 5 7 44,95 48,96                         3 7 45,93 50,16
Lukasz P. Pierucki Łukasz         5 7 46,90 47,94 6 6 52,15 49,97 7 2 50,06 44,83        
xStanley Stanek Kacper         4 7 39,19 42,69 4 7 44,68 47,06                
Lizeer Fidos Dominik         6 6 45,62 47,36                        
wojtul2323 Wojtala Michał 1 7 43,23 50,02                 7 4 38,88 38,35        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05. - 02.06. Lista zawodników 
LINK P Warchoł Sebastian sebix27 3 45,93 7 50,16 Banik Rafał BlueShow  
LINK   Pierucki Łukasz Lukasz P. 7 50,06 2 44,83 Czub Łukasz lookash78 p L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Stanek Kacper xStanley 4 44,68 7 47,06 Batiuk Patryk Benzil92   1 Warchoł Sebastian LINK sebix27 LINK
LINK   Fidos Dominik Lizeer 6 45,62 6 47,36 Szypuła Michał Michas23   2 Pierucki Łukasz LINK Lukasz P. LINK
LINK   Wojtala Michał wojtul2323 1 43,23 7 50,02 Kołodziejczyk Maciej elHeat   3 Stanek Kacper LINK xStanley LINK
4 Fidos Dominik LINK Lizeer LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06. - 09.06. 5 Wojtala Michał LINK wojtul2323 LINK
LINK P Szypuła Michał Michas23 7 42,69 4 39,19 Stanek Kacper xStanley P 6 Kołodziejczyk Maciej LINK elHeat LINK
LINK   Banik Rafał BlueShow         Fidos Dominik Lizeer P 7 Szypuła Michał LINK Michas23 LINK
LINK   Batiuk Patryk Benzil92 6 49,97 6 52,15 Pierucki Łukasz Lukasz P.   8 Batiuk Patryk LINK Benzil92 LINK
LINK   Czub Łukasz lookash78 4 38,35 7 38,88 Wojtala Michał wojtul2323   9 Czub Łukasz LINK lookash78 LINK
LINK   Kołodziejczyk Maciej elHeat 7 48,96 5 44,95 Warchoł Sebastian sebix27   10 Banik Rafał LINK BlueShow LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06. - 16.06. Osoba do kontaktu
LINK   Wojtala Michał wojtul2323         Banik Rafał BlueShow  
LINK   Fidos Dominik Lizeer         Czub Łukasz lookash78   Piotr Komenda
LINK   Stanek Kacper xStanley         Kołodziejczyk Maciej elHeat  
LINK   Pierucki Łukasz Lukasz P. 5 46,90 7 47,94 Szypuła Michał Michas23  
LINK   Warchoł Sebastian sebix27         Batiuk Patryk Benzil92  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06. - 23.06.
LINK   Kołodziejczyk Maciej elHeat         Fidos Dominik Lizeer  
LINK   Batiuk Patryk Benzil92         Wojtala Michał wojtul2323  
LINK   Szypuła Michał Michas23         Warchoł Sebastian sebix27  
LINK   Banik Rafał BlueShow         Pierucki Łukasz Lukasz P.  
LINK   Czub Łukasz lookash78         Stanek Kacper xStanley  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06. - 30.06.
LINK   Stanek Kacper xStanley         Banik Rafał BlueShow  
LINK   Wojtala Michał wojtul2323         Szypuła Michał Michas23  
LINK   Pierucki Łukasz Lukasz P.         Kołodziejczyk Maciej elHeat  
LINK   Warchoł Sebastian sebix27         Czub Łukasz lookash78  
LINK   Fidos Dominik Lizeer         Batiuk Patryk Benzil92