BRONZE B2 - FAZA I
AKTUALIZACJA: 20-04-24 23:04
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180
1 Chudy Marek ArbiPGN 8 20 50,38 1 125 20 30 10 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Hadzicki Michał hadzisan POL 8 18 55,77 0 97 18 47 8 0 2
3 Weimann Daniel Wajsek171 8 10 49,96 0 80 22 25 3 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Jabczyński Kamil MagnusSer 6 5 42,03 0 52 25 18 1 0 0
5 Nowicki Jarosław JariPolska 4 6 47,78 1 99 15 19 3 0 0
6 Pyrek Grzegorz Frosty Steel 4 0 45,54 0 58 23 6 0 0 0
7 Kucharczyk Marcin Buliboy 4 -2 40,90 1 40 25 11 1 0 0
8 Kruk Kacper eski 0 -16 36,52 1 32 31 6 1 0 1
9 Lubowicz Jakub gragasinho 0 -19 48,14 0 100 22 25 5 0 0
10 Anglart Maciej Antonaccio 0 -22 42,33 1 60 24 11 2 0 0
BRONZE B2 - FAZA I Antonaccio ArbiPGN hadzisan POL MagnusSer eski Buliboy gragasinho JariPolska Frosty Steel Wajsek171
Anglart Maciej Chudy Marek Hadzicki Michał Jabczyński Kamil Kruk Kacper Kucharczyk Marcin Lubowicz Jakub Nowicki Jarosław Pyrek Grzegorz Weimann Daniel
Antonaccio Anglart Maciej     X       0 7 43,29             2 7 37,67       3 7 44,97 1 7 43,38      
ArbiPGN Chudy Marek           X 7 4 51,75       7 0 51,07       7 2 46,85       7 0 50,83 5 7 51,41
hadzisan POL Hadzicki Michał 7 0 62,63 4 7 47,63     X 7 1 53,68             7 4 54,86             7 2 60,03
MagnusSer Jabczyński Kamil             1 7 45,59     X 7 2 38,68 7 4 44,43             7 4 39,42      
eski Kruk Kacper       0 7 37,99       2 7 37,14     X 3 7 34,43                        
Buliboy Kucharczyk Marcin 7 2 38,87             4 7 41,43 7 3 36,89     X       3 7 40,06       3 7 47,25
gragasinho Lubowicz Jakub       2 7 47,88 4 7 50,13                       X       3 7 48,47 0 7 46,06
JariPolska Nowicki Jarosław 7 3 46,50                         7 3 44,53           X       5 7 52,31
Frosty Steel Pyrek Grzegorz 7 1 47,32 0 7 47,21       4 7 38,56             7 3 49,05           X      
Wajsek171 Weimann Daniel       7 5 49,85 2 7 48,15             7 3 50,03 7 0 50,58 7 5 51,21           X
FAZA I - KOLEJKA 1 18.03. - 24.03. Lista zawodników 
LINK   Antonaccio Anglart Maciej 3 44,97 7 46,50 JariPolska Nowicki Jarosław  
LINK P ArbiPGN Chudy Marek 7 51,07 0 37,99 eski Kruk Kacper   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Wajsek171 Weimann Daniel 2 48,15 7 60,03 hadzisan POL Hadzicki Michał   1 Anglart Maciej LINK Antonaccio LINK
LINK   gragasinho Lubowicz Jakub 3 48,47 7 49,05 Frosty Steel Pyrek Grzegorz   2 Chudy Marek LINK ArbiPGN LINK
LINK   MagnusSer Jabczyński Kamil 7 44,43 4 41,43 Buliboy Kucharczyk Marcin   3 Hadzicki Michał LINK hadzisan POL LINK
4 Jabczyński Kamil LINK MagnusSer LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 25.03. - 31.03. 5 Kruk Kacper LINK eski LINK
LINK   hadzisan POL Hadzicki Michał 7 54,86 4 50,13 gragasinho Lubowicz Jakub   6 Kucharczyk Marcin LINK Buliboy LINK
LINK   eski Kruk Kacper 2 37,14 7 38,68 MagnusSer Jabczyński Kamil   7 Lubowicz Jakub LINK gragasinho LINK
LINK P JariPolska Nowicki Jarosław 5 52,31 7 51,21 Wajsek171 Weimann Daniel   8 Nowicki Jarosław LINK JariPolska LINK
LINK   Buliboy Kucharczyk Marcin 7 38,87 2 37,67 Antonaccio Anglart Maciej   9 Pyrek Grzegorz LINK Frosty Steel LINK
LINK   Frosty Steel Pyrek Grzegorz 0 47,21 7 50,83 ArbiPGN Chudy Marek   10 Weimann Daniel LINK Wajsek171 LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 01.04. - 07.04. Osoba do kontaktu
LINK P Antonaccio Anglart Maciej         eski Kruk Kacper  
LINK   MagnusSer Jabczyński Kamil 7 39,42 4 38,56 Frosty Steel Pyrek Grzegorz   Piotr Komenda
LINK   JariPolska Nowicki Jarosław 7 44,53 3 40,06 Buliboy Kucharczyk Marcin P
LINK   ArbiPGN Chudy Marek 7 51,75 4 47,63 hadzisan POL Hadzicki Michał  
LINK   Wajsek171 Weimann Daniel 7 50,58 0 46,06 gragasinho Lubowicz Jakub  
FAZA I - KOLEJKA 4 08.04. - 14.04.
LINK   Frosty Steel Pyrek Grzegorz 7 47,32 1 43,38 Antonaccio Anglart Maciej  
LINK   Buliboy Kucharczyk Marcin 3 47,25 7 50,03 Wajsek171 Weimann Daniel  
LINK   gragasinho Lubowicz Jakub 2 47,88 7 46,85 ArbiPGN Chudy Marek  
LINK P eski Kruk Kacper         JariPolska Nowicki Jarosław  
LINK   hadzisan POL Hadzicki Michał 7 53,68 1 45,59 MagnusSer Jabczyński Kamil  
FAZA I - KOLEJKA 5 15.04. - 21.04.
LINK   MagnusSer Jabczyński Kamil         gragasinho Lubowicz Jakub  
LINK   Antonaccio Anglart Maciej 0 43,29 7 62,63 hadzisan POL Hadzicki Michał  
LINK   Buliboy Kucharczyk Marcin 7 36,89 3 34,43 eski Kruk Kacper  
LINK   Wajsek171 Weimann Daniel 7 49,85 5 51,41 ArbiPGN Chudy Marek  
LINK   JariPolska Nowicki Jarosław         Frosty Steel Pyrek Grzegorz  
FAZA I - KOLEJKA 6 22.04. - 28.04.
LINK   eski Kruk Kacper         Wajsek171 Weimann Daniel  
LINK   hadzisan POL Hadzicki Michał         JariPolska Nowicki Jarosław  
LINK   ArbiPGN Chudy Marek         MagnusSer Jabczyński Kamil  
LINK   Frosty Steel Pyrek Grzegorz         Buliboy Kucharczyk Marcin  
LINK   gragasinho Lubowicz Jakub         Antonaccio Anglart Maciej  
FAZA I - KOLEJKA 7 29.04. - 12.05. (2 tygodnie)
LINK   Wajsek171 Weimann Daniel         MagnusSer Jabczyński Kamil  
LINK   JariPolska Nowicki Jarosław         gragasinho Lubowicz Jakub  
LINK   eski Kruk Kacper         Frosty Steel Pyrek Grzegorz  
LINK   Antonaccio Anglart Maciej         ArbiPGN Chudy Marek  
LINK   Buliboy Kucharczyk Marcin         hadzisan POL Hadzicki Michał  
FAZA I - KOLEJKA 8 13.05. - 19.05.
LINK   hadzisan POL Hadzicki Michał         eski Kruk Kacper  
LINK   gragasinho Lubowicz Jakub         Buliboy Kucharczyk Marcin  
LINK   MagnusSer Jabczyński Kamil         Antonaccio Anglart Maciej  
LINK   Frosty Steel Pyrek Grzegorz         Wajsek171 Weimann Daniel  
LINK   ArbiPGN Chudy Marek         JariPolska Nowicki Jarosław  
FAZA I - KOLEJKA 9 20.05. - 26.05.
LINK   Buliboy Kucharczyk Marcin         ArbiPGN Chudy Marek  
LINK   Wajsek171 Weimann Daniel         Antonaccio Anglart Maciej  
LINK   Frosty Steel Pyrek Grzegorz         hadzisan POL Hadzicki Michał  
LINK   JariPolska Nowicki Jarosław         MagnusSer Jabczyński Kamil  
LINK   eski Kruk Kacper         gragasinho Lubowicz Jakub