BRONZE B "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 12-06-24 22:01
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Lubowicz Jakub gragasinho 13 33 41,05 0 45 25 11 2 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Dziedzina Wiesław Dziedzic 13 30 44,44 2 60 22 20 3 0 0
3 Kucharczyk Marcin Buliboy 11 18 43,60 1 82 26 7 0 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Strugała Krzysztof Strugi_22 10 21 42,59 0 32 36 8 1 0 0
5 Marczyk Tomasz Barszczyk 10 19 44,14 0 149 24 11 3 0 0
6 Jabczyński Kamil MagnusSer 10 14 43,15 0 72 25 11 0 0 0
7 Jeneralczyk Filip flap 7 3 32,29 0 4 51 1 0 0 0
8 Kruk Kacper eski 2 -33 0,00 DNF 0 99 0 0 0 0
9 Wilk Jacek WOLEK 0 -49 0,00 DSQ 0 99 0 0 0 0
10 Anglart Maciej Antonaccio 0 -56 0,00 DNF 0 99 0 0 0 0
BRONZE B "SPADKOWA" - FAZA II MagnusSer gragasinho Buliboy eski Antonaccio
Jabczyński Kamil Lubowicz Jakub Kucharczyk Marcin Kruk Kacper Anglart Maciej
Barszczyk Marczyk Tomasz 3 7 46,60 47,78         4 7 41,68 42,31 7 0     7 0   0,00
Strugi_22 Strugała Krzysztof                 3 7 42,59 44,42 7 0   0,00 7 0    
Dziedzic Dziedzina Wiesław 7 1 46,12 38,52 6 6 42,80 43,70 6 6 44,40 44,06 7 0     7 0    
flap Jeneralczyk Filip         1 7 32,29 38,40         7 0     7 0    
WOLEK Wilk Jacek 0 7 0,00   0 7     0 7     0 0     0 0    
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05. - 02.06. Lista zawodników 
LINK   Marczyk Tomasz Barszczyk 7   0 0,00 Anglart Maciej Antonaccio W
LINK   Strugała Krzysztof Strugi_22 7   0 0,00 Kruk Kacper eski W L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Dziedzina Wiesław Dziedzic 6 44,40 6 44,06 Kucharczyk Marcin Buliboy   1 Marczyk Tomasz LINK Barszczyk LINK
LINK   Jeneralczyk Filip flap 1 32,29 7 38,40 Lubowicz Jakub gragasinho   2 Strugała Krzysztof LINK Strugi_22 LINK
LINK W Wilk Jacek WOLEK 0 0,00 7   Jabczyński Kamil MagnusSer   3 Dziedzina Wiesław LINK Dziedzic LINK
4 Jeneralczyk Filip LINK flap LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06. - 09.06. 5 Wilk Jacek LINK WOLEK LINK
LINK   Lubowicz Jakub gragasinho 6 43,70 6 42,80 Dziedzina Wiesław Dziedzic   6 Jabczyński Kamil LINK MagnusSer LINK
LINK W Anglart Maciej Antonaccio 0   7   Jeneralczyk Filip flap   7 Lubowicz Jakub LINK gragasinho LINK
LINK   Kucharczyk Marcin Buliboy 7 44,42 3 42,59 Strugała Krzysztof Strugi_22   8 Kucharczyk Marcin LINK Buliboy LINK
LINK W Kruk Kacper eski 0   0   Wilk Jacek WOLEK W 9 Kruk Kacper LINK eski LINK
LINK   Jabczyński Kamil MagnusSer 7 47,78 3 46,60 Marczyk Tomasz Barszczyk   10 Anglart Maciej LINK Antonaccio LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06. - 16.06. Osoba do kontaktu
LINK W Wilk Jacek WOLEK 0   0   Anglart Maciej Antonaccio W
LINK   Jeneralczyk Filip flap 7   0   Kruk Kacper eski W Piotr Komenda
LINK   Dziedzina Wiesław Dziedzic 7 46,12 1 38,52 Jabczyński Kamil MagnusSer  
LINK   Strugała Krzysztof Strugi_22         Lubowicz Jakub gragasinho  
LINK   Marczyk Tomasz Barszczyk 4 41,68 7 42,31 Kucharczyk Marcin Buliboy  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06. - 23.06.
LINK   Jabczyński Kamil MagnusSer         Jeneralczyk Filip flap  
LINK   Kucharczyk Marcin Buliboy 7   0   Wilk Jacek WOLEK W
LINK   Lubowicz Jakub gragasinho         Marczyk Tomasz Barszczyk  
LINK W Anglart Maciej Antonaccio 0   7   Strugała Krzysztof Strugi_22  
LINK W Kruk Kacper eski 0   7   Dziedzina Wiesław Dziedzic  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06. - 30.06.
LINK   Dziedzina Wiesław Dziedzic 7   0   Anglart Maciej Antonaccio W
LINK W Wilk Jacek WOLEK 0   7   Lubowicz Jakub gragasinho  
LINK   Strugała Krzysztof Strugi_22         Jabczyński Kamil MagnusSer  
LINK   Marczyk Tomasz Barszczyk 7   0   Kruk Kacper eski W
LINK   Jeneralczyk Filip flap         Kucharczyk Marcin Buliboy