GOLD  A1 - FAZA I
AKTUALIZACJA: 20-04-24 9:50
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Stróżyński Wojtek Wojtek.Strozynski 10 26 71,26 0 118 14 58 15 0 1 STRONA INTERNETOWA
2 Zientek Błażej Mlody07 6 0 64,46 0 157 14 43 17 0 1
3 Cebula Krystian Kriss_21 5 5 63,16 0 100 14 26 7 0 3 WWW.PDCL.PL
4 Wrzodak Przemysław Wlodek 4 5 64,81 2 84 15 34 9 0 1
5 Świniarski Michał Songo1983 4 3 59,92 0 126 17 38 9 0 1
6 Markowska Małgorzata Mal2613 4 2 61,16 0 62 19 42 6 0 1
7 Robaczewski Mateusz Mrobak 3 0 56,78 1 96 14 26 7 0 2
8 Alwin Adam Maly 3 -7 56,93 1 73 17 32 13 0 0
9 Krzywosz Norbert NorbertK 2 -17 59,52 1 100 16 47 6 0 1
10 Domin Rico Rico D 1 -17 63,47 0 156 17 44 16 0 2
GOLD A1 - FAZA I Maly Kriss_21 Rico D NorbertK Mal2613 Mrobak Wojtek.Strozynski Songo1983 Wlodek Mlody07
Alwin Adam Cebula Krystian Domin Rico Krzywosz Norbert Markowska Małgorzata Robaczewski Mateusz Stróżyński Wojtek Świniarski Michał Wrzodak Przemysław Zientek Błażej
Maly Alwin Adam     X       7 5 59,70       5 7 54,40 6 6 54,98       0 7 58,64            
Kriss_21 Cebula Krystian           X 7 1 60,18       7 3 67,28       2 7 64,06             6 6 61,12
Rico D Domin Rico 5 7 59,99 1 7 58,45     X 6 6 65,49             1 7 69,67             4 7 63,77
NorbertK Krzywosz Norbert             6 6 57,58     X 1 7 64,81 6 6 52,75 2 7 61,86       1 7 60,62      
Mal2613 Markowska Małgorzata 7 5 58,00 3 7 62,60       7 1 64,64     X             5 7 59,39            
Mrobak Robaczewski Mateusz 6 6 56,98             6 6 52,35           X                   6 6 61,00
Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek       7 2 75,54 7 1 72,59 7 2 73,04                 X       7 2 65,52 7 2 69,60
Songo1983 Świniarski Michał 7 0 64,94                   7 5 60,13                 X 3 7 55,71 5 7 58,89
Wlodek Wrzodak Przemysław                   7 1 66,27             2 7 59,89 7 3 68,28     X      
Mlody07 Zientek Błażej       6 6 65,06 7 4 67,08             6 6 64,86 2 7 60,27 7 5 65,03           X
FAZA I - KOLEJKA 1 18.03-24.03 Lista zawodników 
LINK   Maly Alwin Adam 0 58,64 7 64,94 Songo1983 Świniarski Michał  
LINK   Kriss_21 Cebula Krystian 7 67,28 3 62,60 Mal2613 Markowska Małgorzata   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Mlody07 Zientek Błażej 7 67,08 4 63,77 Rico D Domin Rico   1 Alwin Adam LINK Maly LINK
LINK   Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek 7 65,52 2 59,89 Wlodek Wrzodak Przemysław P 2 Cebula Krystian LINK Kriss_21 LINK
LINK   NorbertK Krzywosz Norbert 6 52,75 6 52,35 Mrobak Robaczewski Mateusz   3 Domin Rico LINK Rico D LINK
4 Krzywosz Norbert LINK NorbertK LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 25.03-31.03 5 Markowska Małgorzata LINK Mal2613 LINK
LINK   Rico D Domin Rico 1 69,67 7 72,59 Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek   6 Robaczewski Mateusz LINK Mrobak LINK
LINK   Mal2613 Markowska Małgorzata 7 64,64 1 64,81 NorbertK Krzywosz Norbert   7 Stróżyński Wojtek LINK Wojtek.Strozynski LINK
LINK   Songo1983 Świniarski Michał 5 58,89 7 65,03 Mlody07 Zientek Błażej   8 Świniarski Michał LINK Songo1983 LINK
LINK   Mrobak Robaczewski Mateusz 6 56,98 6 54,98 Maly Alwin Adam   9 Wrzodak Przemysław LINK Wlodek LINK
LINK P Wlodek Wrzodak Przemysław         Kriss_21 Cebula Krystian   10 Zientek Błażej LINK Mlody07 LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 01.04-07.04 Osoba do kontaktu
LINK   Maly Alwin Adam 5 54,40 7 58,00 Mal2613 Markowska Małgorzata  
LINK P NorbertK Krzywosz Norbert 1 60,62 7 66,27 Wlodek Wrzodak Przemysław   Marcin Fąfara
LINK   Songo1983 Świniarski Michał         Mrobak Robaczewski Mateusz P
LINK   Kriss_21 Cebula Krystian 7 60,18 1 58,45 Rico D Domin Rico  
LINK   Mlody07 Zientek Błażej 2 60,27 7 69,60 Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek  
FAZA I - KOLEJKA 4 08.04-14.04
LINK P Wlodek Wrzodak Przemysław         Maly Alwin Adam  
LINK   Mrobak Robaczewski Mateusz 6 61,00 6 64,86 Mlody07 Zientek Błażej  
LINK   Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek 7 75,54 2 64,06 Kriss_21 Cebula Krystian  
LINK   Mal2613 Markowska Małgorzata 5 59,39 7 60,13 Songo1983 Świniarski Michał  
LINK   Rico D Domin Rico 6 65,49 6 57,58 NorbertK Krzywosz Norbert  
FAZA I - KOLEJKA 5 15.04-21.04
LINK   NorbertK Krzywosz Norbert 2 61,86 7 73,04 Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek  
LINK   Maly Alwin Adam 7 59,70 5 59,99 Rico D Domin Rico  
LINK   Mrobak Robaczewski Mateusz         Mal2613 Markowska Małgorzata  
LINK   Mlody07 Zientek Błażej 6 65,06 6 61,12 Kriss_21 Cebula Krystian  
LINK   Songo1983 Świniarski Michał 3 55,71 7 68,28 Wlodek Wrzodak Przemysław  
FAZA I - KOLEJKA 6 22.04-28.04
LINK   Mal2613 Markowska Małgorzata         Mlody07 Zientek Błażej  
LINK   Rico D Domin Rico         Songo1983 Świniarski Michał  
LINK   Kriss_21 Cebula Krystian         NorbertK Krzywosz Norbert  
LINK   Wlodek Wrzodak Przemysław         Mrobak Robaczewski Mateusz  
LINK   Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek         Maly Alwin Adam  
FAZA I - KOLEJKA 7 29.04-12.05 ( 2 tygodnie )
LINK   Mlody07 Zientek Błażej         NorbertK Krzywosz Norbert  
LINK   Songo1983 Świniarski Michał         Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek  
LINK   Mal2613 Markowska Małgorzata         Wlodek Wrzodak Przemysław  
LINK   Maly Alwin Adam         Kriss_21 Cebula Krystian  
LINK   Mrobak Robaczewski Mateusz         Rico D Domin Rico  
FAZA I - KOLEJKA 8 13.05-19.05
LINK   Rico D Domin Rico         Mal2613 Markowska Małgorzata  
LINK   Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek         Mrobak Robaczewski Mateusz  
LINK   NorbertK Krzywosz Norbert         Maly Alwin Adam  
LINK   Wlodek Wrzodak Przemysław         Mlody07 Zientek Błażej  
LINK   Kriss_21 Cebula Krystian         Songo1983 Świniarski Michał  
FAZA I - KOLEJKA 9 20.05-26.05
LINK   Mrobak Robaczewski Mateusz         Kriss_21 Cebula Krystian  
LINK   Mlody07 Zientek Błażej         Maly Alwin Adam  
LINK   Wlodek Wrzodak Przemysław         Rico D Domin Rico  
LINK   Songo1983 Świniarski Michał         NorbertK Krzywosz Norbert  
LINK   Mal2613 Markowska Małgorzata         Wojtek.Strozynski Stróżyński Wojtek