GOLD A2 - FAZA I
AKTUALIZACJA: 20-04-24 9:50
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Krajewski Adam Scorpion2211 8 19 64,10 0 140 18 38 5 0 1 STRONA INTERNETOWA
2 Moskot Paweł AlliDoTar 8 15 67,39 0 124 12 43 14 2 8
3 Nowak Mariusz Mario1_1980 8 7 61,33 0 108 17 50 3 1 0 WWW.PDCL.PL
4 Cięciel Piotr Piotrpol 4 2 60,56 0 87 20 41 7 1 0
5 Wierzbik Tomasz Qiler 4 2 59,67 0 104 18 40 6 0 0
6 Białas Dariusz Daro1966 3 4 61,46 0 80 17 17 8 0 3
7 Lenart Marek L_Marco 3 -9 60,51 0 114 11 31 9 0 1
8 Piłat Łukasz Lukipil 1 -7 62,06 2 100 17 25 8 0 0
9 Kuzioła Kamil Sele 1 -10 55,96 2 110 21 22 6 0 0
10 Dwojak Dawid Dejwid1986PL 0 -23 53,40 0 88 21 22 4 0 1
GOLD A2 - FAZA I Daro1966 Piotrpol Dejwid1986PL Scorpion2211 Sele L_Marco AlliDoTar Mario1_1980 Lukipil Qiler
Białas Dariusz Cięciel Piotr Dwojak Dawid Krajewski Adam Kuzioła Kamil Lenart Marek Moskot Paweł Nowak Mariusz Piłat Łukasz Wierzbik Tomasz
Daro1966 Białas Dariusz     X       7 1 54,34             5 7 66,26       6 6 63,77            
Piotrpol Cięciel Piotr           X 7 1 64,48       6 6 54,81       3 7 64,85       6 6 58,08      
Dejwid1986PL Dwojak Dawid 1 7 46,73 1 7 56,84     X 5 7 52,74             1 7 54,34             4 7 56,36
Scorpion2211 Krajewski Adam             7 5 56,04     X 7 0 66,59 7 1 63,55 7 3 70,20                  
Sele Kuzioła Kamil       6 6 55,20       0 7 55,06     X             4 7 57,62            
L_Marco Lenart Marek 7 5 63,74             1 7 59,68           X       6 6 61,20       2 7 57,40
AlliDoTar Moskot Paweł       7 3 66,00 7 1 62,98 3 7 70,86                 X       7 2 68,82 7 3 68,27
Mario1_1980 Nowak Mariusz 6 6 61,75                   7 4 61,49 6 6 61,89           X 7 5 63,02 7 5 58,49
Lukipil Piłat Łukasz       6 6 60,54                         2 7 64,03 5 7 61,62     X      
Qiler Wierzbik Tomasz             7 4 56,04             7 2 61,57 3 7 59,22 5 7 61,84           X
FAZA I - KOLEJKA 1 18.03-24.03 Lista zawodników 
LINK   Daro1966 Białas Dariusz 6 63,77 6 61,75 Mario1_1980 Nowak Mariusz  
LINK   Piotrpol Cięciel Piotr 6 54,81 6 55,20 Sele Kuzioła Kamil   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz 7 56,04 4 56,36 Dejwid1986PL Dwojak Dawid   1 Białas Dariusz LINK Daro1966 LINK
LINK   AlliDoTar Moskot Paweł 7 68,82 2 64,03 Lukipil Piłat Łukasz   2 Cięciel Piotr LINK Piotrpol LINK
LINK   Scorpion2211 Krajewski Adam 7 63,55 1 59,68 L_Marco Lenart Marek   3 Dwojak Dawid LINK Dejwid1986PL LINK
4 Krajewski Adam LINK Scorpion2211 LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 25.03-31.03 5 Kuzioła Kamil LINK Sele LINK
LINK   Dejwid1986PL Dwojak Dawid 1 54,34 7 62,98 AlliDoTar Moskot Paweł   6 Lenart Marek LINK L_Marco LINK
LINK   Sele Kuzioła Kamil 0 55,06 7 66,59 Scorpion2211 Krajewski Adam   7 Moskot Paweł LINK AlliDoTar LINK
LINK   Mario1_1980 Nowak Mariusz 7 58,49 5 61,84 Qiler Wierzbik Tomasz   8 Nowak Mariusz LINK Mario1_1980 LINK
LINK   L_Marco Lenart Marek 7 63,74 5 66,26 Daro1966 Białas Dariusz   9 Piłat Łukasz LINK Lukipil LINK
LINK   Lukipil Piłat Łukasz 6 60,54 6 58,08 Piotrpol Cięciel Piotr   10 Wierzbik Tomasz LINK Qiler LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 01.04-07.04 Osoba do kontaktu
LINK   Daro1966 Białas Dariusz         Sele Kuzioła Kamil P
LINK   Scorpion2211 Krajewski Adam         Lukipil Piłat Łukasz P Marcin Fąfara
LINK   Mario1_1980 Nowak Mariusz 6 61,89 6 61,20 L_Marco Lenart Marek  
LINK   Piotrpol Cięciel Piotr 7 64,48 1 56,84 Dejwid1986PL Dwojak Dawid  
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz 3 59,22 7 68,27 AlliDoTar Moskot Paweł  
FAZA I - KOLEJKA 4 08.04-14.04
LINK P Lukipil Piłat Łukasz         Daro1966 Białas Dariusz  
LINK   L_Marco Lenart Marek 2 57,40 7 61,57 Qiler Wierzbik Tomasz  
LINK   AlliDoTar Moskot Paweł 7 66,00 3 64,85 Piotrpol Cięciel Piotr  
LINK   Sele Kuzioła Kamil 4 57,62 7 61,49 Mario1_1980 Nowak Mariusz  
LINK   Dejwid1986PL Dwojak Dawid 5 52,74 7 56,04 Scorpion2211 Krajewski Adam  
FAZA I - KOLEJKA 5 15.04-21.04
LINK   Scorpion2211 Krajewski Adam 7 70,20 3 70,86 AlliDoTar Moskot Paweł  
LINK   Daro1966 Białas Dariusz 7 54,34 1 46,73 Dejwid1986PL Dwojak Dawid  
LINK   L_Marco Lenart Marek         Sele Kuzioła Kamil P
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz         Piotrpol Cięciel Piotr  
LINK   Mario1_1980 Nowak Mariusz 7 63,02 5 61,62 Lukipil Piłat Łukasz  
FAZA I - KOLEJKA 6 22.04-28.04
LINK   Sele Kuzioła Kamil         Qiler Wierzbik Tomasz  
LINK   Dejwid1986PL Dwojak Dawid         Mario1_1980 Nowak Mariusz  
LINK   Piotrpol Cięciel Piotr         Scorpion2211 Krajewski Adam  
LINK   Lukipil Piłat Łukasz         L_Marco Lenart Marek  
LINK   AlliDoTar Moskot Paweł         Daro1966 Białas Dariusz  
FAZA I - KOLEJKA 7 29.04-12.05 ( 2 tygodnie )
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz         Scorpion2211 Krajewski Adam  
LINK   Mario1_1980 Nowak Mariusz         AlliDoTar Moskot Paweł  
LINK   Sele Kuzioła Kamil         Lukipil Piłat Łukasz  
LINK   Daro1966 Białas Dariusz         Piotrpol Cięciel Piotr  
LINK   L_Marco Lenart Marek         Dejwid1986PL Dwojak Dawid  
FAZA I - KOLEJKA 8 13.05-19.05
LINK   Dejwid1986PL Dwojak Dawid         Sele Kuzioła Kamil  
LINK   AlliDoTar Moskot Paweł         L_Marco Lenart Marek  
LINK   Scorpion2211 Krajewski Adam         Daro1966 Białas Dariusz  
LINK   Lukipil Piłat Łukasz         Qiler Wierzbik Tomasz  
LINK   Piotrpol Cięciel Piotr         Mario1_1980 Nowak Mariusz  
FAZA I - KOLEJKA 9 20.05-26.05
LINK   L_Marco Lenart Marek         Piotrpol Cięciel Piotr  
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz         Daro1966 Białas Dariusz  
LINK   Lukipil Piłat Łukasz         Dejwid1986PL Dwojak Dawid  
LINK   Mario1_1980 Nowak Mariusz         Scorpion2211 Krajewski Adam  
LINK   Sele Kuzioła Kamil         AlliDoTar Moskot Paweł