GOLD A "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 02-07-24 19:03
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Piłat Łukasz Lukipil 16 38 59,34 4 84 17 22 5 1 1 STRONA INTERNETOWA
2 Białas Dariusz Daro1966 16 33 61,31 1 136 15 29 3 1 0
3 Domin Rico Rico D 13 17 60,53 1 98 15 36 10 0 3 WWW.PDCL.PL
4 Kuzioła Kamil Sele 12 23 60,63 4 81 18 28 5 0 1
5 Świniarski Michał Songo1983 10 4 59,95 3 92 16 34 9 0 1
6 Wierzbik Tomasz Qiler 6 -1 54,96 2 125 21 20 5 0 0
7 Krzywosz Norbert NorbertK 5 -18 59,39 2 120 16 35 2 0 2
8 Markowska Małgorzata Mal2613 4 -20 0,00 DNF 0 100 0 0 0 0
9 Wrzodak Przemysław Wlodek 4 -27 0,00 DNF 0 100 0 0 0 0
10 Dwojak Dawid Dejwid1986PL 0 -49 0,00 DNF 0 100 0 0 0 0
GOLD A  "SPADKOWA" FAZA II Lukipil Daro1966 Sele Qiler Dejwid1986PL
Piłat Łukasz Białas Dariusz Kuzioła Kamil Wierzbik Tomasz Dwojak Dawid
Mal2613 Markowska Małgorzata 0 7     0 7     0 7     0 7         0,00 0,00
Songo1983 Świniarski Michał 3 7 61,06 62,08 4 7 64,25 64,20 2 7 55,49 61,80 7 5 59,00 50,53 7 0    
Rico D Domin Rico 7 2 66,96 51,00 5 7 54,85 59,59 7 5 62,45 58,38 7 4 57,85 55,45 7 0    
Wlodek Wrzodak Przemysław 0 7     0 7     0 7     0 7         0,00  
NorbertK Krzywosz Norbert 5 7 62,32 64,95 4 7 53,75 60,13 2 7 56,07 61,72 7 4 65,43 58,90 7 0    
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK W Markowska Małgorzata Mal2613   0,00   0,00 Dwojak Dawid Dejwid1986PL W
LINK   Świniarski Michał Songo1983 7 59,00 5 50,53 Wierzbik Tomasz Qiler   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Domin Rico Rico D 7 62,45 5 58,38 Kuzioła Kamil Sele   1 Markowska Małgorzata LINK Mal2613 LINK
LINK W Wrzodak Przemysław Wlodek 0   7   Białas Dariusz Daro1966   2 Świniarski Michał LINK Songo1983 LINK
LINK   Krzywosz Norbert NorbertK 5 62,32 7 64,95 Piłat Łukasz Lukipil   3 Domin Rico LINK Rico D LINK
4 Wrzodak Przemysław LINK Wlodek LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Krzywosz Norbert LINK NorbertK LINK
LINK   Białas Dariusz Daro1966 7 59,59 5 54,85 Domin Rico Rico D   6 Piłat Łukasz LINK Lukipil LINK
LINK W Dwojak Dawid Dejwid1986PL       0,00 Wrzodak Przemysław Wlodek W 7 Białas Dariusz LINK Daro1966 LINK
LINK P Kuzioła Kamil Sele 7 61,80 2 55,49 Świniarski Michał Songo1983   8 Kuzioła Kamil LINK Sele LINK
LINK   Wierzbik Tomasz Qiler 4 58,90 7 65,43 Krzywosz Norbert NorbertK   9 Wierzbik Tomasz LINK Qiler LINK
LINK   Piłat Łukasz Lukipil 7   0   Markowska Małgorzata Mal2613 W 10 Dwojak Dawid LINK Dejwid1986PL LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Krzywosz Norbert NorbertK 7   0   Dwojak Dawid Dejwid1986PL W
LINK W Wrzodak Przemysław Wlodek 0   7   Wierzbik Tomasz Qiler   Marcin Fąfara
LINK P Domin Rico Rico D 7 66,96 2 51,00 Piłat Łukasz Lukipil P
LINK P Świniarski Michał Songo1983 4 64,25 7 64,20 Białas Dariusz Daro1966 P
LINK W Markowska Małgorzata Mal2613 0   7   Kuzioła Kamil Sele  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Piłat Łukasz Lukipil 7   0   Wrzodak Przemysław Wlodek W
LINK P Kuzioła Kamil Sele 7 61,72 2 56,07 Krzywosz Norbert NorbertK  
LINK   Białas Dariusz Daro1966 7   0   Markowska Małgorzata Mal2613 W
LINK W Dwojak Dawid Dejwid1986PL 0   7   Świniarski Michał Songo1983  
LINK   Wierzbik Tomasz Qiler 4 55,45 7 57,85 Domin Rico Rico D  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Domin Rico Rico D 7   0   Dwojak Dawid Dejwid1986PL W
LINK   Krzywosz Norbert NorbertK 4 53,75 7 60,13 Białas Dariusz Daro1966  
LINK   Świniarski Michał Songo1983 3 61,06 7 62,08 Piłat Łukasz Lukipil  
LINK W Markowska Małgorzata Mal2613 0   7   Wierzbik Tomasz Qiler  
LINK W Wrzodak Przemysław Wlodek 0   7   Kuzioła Kamil Sele