GOLD  B1 - FAZA I
AKTUALIZACJA: 27-11-23 20:53
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Gralewski Sławomir  Papa flaks 11 16 64,00 0 80 14 61 13 0 3 STRONA INTERNETOWA
2 Lempa Paweł Pabl0s98 10 14 63,77 0 160 16 42 25 0 2
3 Nawrocki Paweł zuku36 9 20 62,18 1 104 16 43 8 0 3 WWW.PDCL.PL
4 Jach Łukasz Jasmin78PL 8 19 67,84 0 94 16 42 11 0 5
5 Moskot Paweł AlliDoTar 8 17 66,37 0 128 16 42 16 0 1
6 Suda Przemysław Przemson5 6 2 54,42 0 100 18 20 2 0 0
7 Lenart Marek L_Marco 4 4 63,33 0 94 14 40 9 0 1
8 Wierzbik Tomasz Qiler 4 -14 57,66 0 76 19 33 9 0 3
9 Moroń Mariusz MariuszM 2 -15 51,74 1 100 19 16 2 0 3
10 Formejster Mariusz FormaAugust 0 -63   9W            
GOLD A1 - FAZA I FormaAugust Papa flaks Jasmin78PL Pabl0s98 L_Marco MariuszM AlliDoTar zuku36 Przemson5 Qiler
Formejster Mariusz Gralewski Sławomir  Jach Łukasz Lempa Paweł Lenart Marek Moroń Mariusz Moskot Paweł Nawrocki Paweł Suda Przemysław Wierzbik Tomasz
FormaAugust Formejster Mariusz     X 0 7   0 7   0 7   0 7   0 7   0 7   0 7   0 7   0 7  
Papa flaks Gralewski Sławomir  7 0       X 7 4 61,00 2 7 62,58 7 4 61,63       7 5 65,23       6 6 64,39 7 1 69,16
Jasmin78PL Jach Łukasz 7 0   4 7 60,01     X 7 1 68,60             7 5 64,82             7 0 77,93
Pabl0s98 Lempa Paweł 7 0   7 2 69,86 1 7 61,47     X 7 5 63,23 7 2 56,51 3 7 66,29       7 2 65,25      
L_Marco Lenart Marek 7 0   4 7 62,33       5 7 66,13     X             4 7 64,48       7 2 60,36
MariuszM Moroń Mariusz 7 0               2 7 48,95           X       0 7 50,61 2 7 54,78 2 7 52,61
AlliDoTar Moskot Paweł 7 0   5 7 62,98 5 7 65,33 7 3 73,88                 X       7 2 59,57 7 2 70,08
zuku36 Nawrocki Paweł 7 0                     7 4 67,84 7 0 60,47           X 6 6 55,61 7 4 64,79
Przemson5 Suda Przemysław 7 0   6 6 56,10       2 7 50,82       7 2 55,70 2 7 55,37 6 6 54,11     X      
Qiler Wierzbik Tomasz 7 0   1 7 56,49 0 7 55,36       2 7 52,38 7 2 59,41 2 7 63,59 4 7 58,71           X
FAZA I - KOLEJKA 1 09.10-15.10 Lista zawodników 
LINK W FormaAugust Formejster Mariusz 0   7   zuku36 Nawrocki Paweł  
LINK   Papa flaks Gralewski Sławomir  7 61,63 4 62,33 L_Marco Lenart Marek   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz 0 55,36 7 77,93 Jasmin78PL Jach Łukasz   1 Formejster Mariusz LINK FormaAugust LINK
LINK   AlliDoTar Moskot Paweł 7 59,57 2 55,37 Przemson5 Suda Przemysław   2 Gralewski Sławomir  LINK Papa flaks LINK
LINK   Pabl0s98 Lempa Paweł 7 56,51 2 48,95 MariuszM Moroń Mariusz   3 Jach Łukasz LINK Jasmin78PL LINK
4 Lempa Paweł LINK Pabl0s98 LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 16.10-22.10 5 Lenart Marek LINK L_Marco LINK
LINK   Jasmin78PL Jach Łukasz 7 64,82 5 65,33 AlliDoTar Moskot Paweł   6 Moroń Mariusz LINK MariuszM LINK
LINK   L_Marco Lenart Marek 5 66,13 7 63,23 Pabl0s98 Lempa Paweł   7 Moskot Paweł LINK AlliDoTar LINK
LINK   zuku36 Nawrocki Paweł 7 64,79 4 58,71 Qiler Wierzbik Tomasz   8 Nawrocki Paweł LINK zuku36 LINK
LINK   MariuszM Moroń Mariusz 7   0   FormaAugust Formejster Mariusz W 9 Suda Przemysław LINK Przemson5 LINK
LINK   Przemson5 Suda Przemysław 6 56,10 6 64,39 Papa flaks Gralewski Sławomir    10 Wierzbik Tomasz LINK Qiler LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 23.10-29.10 Osoba do kontaktu
LINK W FormaAugust Formejster Mariusz 0   7   L_Marco Lenart Marek  
LINK   Pabl0s98 Lempa Paweł 7 65,25 2 50,82 Przemson5 Suda Przemysław   Marcin Fąfara
LINK   zuku36 Nawrocki Paweł 7 60,47 0 50,61 MariuszM Moroń Mariusz  
LINK   Papa flaks Gralewski Sławomir  7 61,00 4 60,01 Jasmin78PL Jach Łukasz  
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz 2 63,59 7 70,08 AlliDoTar Moskot Paweł  
FAZA I - KOLEJKA 4 30.10-12.11 ( 2 tygodnie )
LINK   Przemson5 Suda Przemysław 7   0   FormaAugust Formejster Mariusz W
LINK   MariuszM Moroń Mariusz 2 52,61 7 59,41 Qiler Wierzbik Tomasz  
LINK   AlliDoTar Moskot Paweł 5 62,98 7 65,23 Papa flaks Gralewski Sławomir   
LINK   L_Marco Lenart Marek 4 64,48 7 67,84 zuku36 Nawrocki Paweł  
LINK   Jasmin78PL Jach Łukasz 7 68,60 1 61,47 Pabl0s98 Lempa Paweł  
FAZA I - KOLEJKA 5 13.11-19.11
LINK   Pabl0s98 Lempa Paweł 3 66,29 7 73,88 AlliDoTar Moskot Paweł  
LINK W FormaAugust Formejster Mariusz 0   7   Jasmin78PL Jach Łukasz  
LINK P MariuszM Moroń Mariusz         L_Marco Lenart Marek  
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz 1 56,49 7 69,16 Papa flaks Gralewski Sławomir   
LINK   zuku36 Nawrocki Paweł 6 55,61 6 54,11 Przemson5 Suda Przemysław  
FAZA I - KOLEJKA 6 20.11-26.11
LINK   L_Marco Lenart Marek 7 60,36 2 52,38 Qiler Wierzbik Tomasz  
LINK   Jasmin78PL Jach Łukasz         zuku36 Nawrocki Paweł P
LINK   Papa flaks Gralewski Sławomir  2 62,58 7 69,86 Pabl0s98 Lempa Paweł  
LINK   Przemson5 Suda Przemysław 7 55,70 2 54,78 MariuszM Moroń Mariusz  
LINK   AlliDoTar Moskot Paweł 7   0   FormaAugust Formejster Mariusz W
FAZA I - KOLEJKA 7 27.11-03.12
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz         Pabl0s98 Lempa Paweł  
LINK   zuku36 Nawrocki Paweł         AlliDoTar Moskot Paweł  
LINK   L_Marco Lenart Marek         Przemson5 Suda Przemysław  
LINK W FormaAugust Formejster Mariusz 0   7   Papa flaks Gralewski Sławomir   
LINK   MariuszM Moroń Mariusz         Jasmin78PL Jach Łukasz  
FAZA I - KOLEJKA 8 04.12-10.12
LINK   Jasmin78PL Jach Łukasz         L_Marco Lenart Marek  
LINK   AlliDoTar Moskot Paweł         MariuszM Moroń Mariusz  
LINK   Pabl0s98 Lempa Paweł 7   0   FormaAugust Formejster Mariusz W
LINK   Przemson5 Suda Przemysław         Qiler Wierzbik Tomasz  
LINK   Papa flaks Gralewski Sławomir          zuku36 Nawrocki Paweł  
FAZA I - KOLEJKA 9 11.12-17.12
LINK   MariuszM Moroń Mariusz         Papa flaks Gralewski Sławomir   
LINK   Qiler Wierzbik Tomasz 7   0   FormaAugust Formejster Mariusz W
LINK   Przemson5 Suda Przemysław         Jasmin78PL Jach Łukasz  
LINK   zuku36 Nawrocki Paweł         Pabl0s98 Lempa Paweł  
LINK   L_Marco Lenart Marek         AlliDoTar Moskot Paweł