GOLD B "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 13-06-24 9:19
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Nawrocki Paweł Zuku36 12 18 68,26 0 91 16 41 10 0 4 STRONA INTERNETOWA
2 Kostrzewa Mateusz Mati94 10 13 69,20 0 76 15 39 14 0 1
3 Jach Łukasz Jasmin78PL 10 13 66,56 0 60 16 22 6 0 2 WWW.PDCL.PL
4 Bogacz Michał Bogus88 9 5 61,29 2 99 17 23 9 0 2
5 Tuchelman Rafał Rafaltuch 6 2 62,38 2 78 17 16 3 0 0
6 Gawroński Mariusz Luckytraf 5 -8 57,09 0 96 19 27 9 1 4
7 Piotrowicz Tomasz JamesREDA 4 -4 61,57 4 131 15 18 2 0 1
8 Szymaniak Dominik Harnas 3 -13 67,22 1 110 16 18 2 0 0
9 Mazur Andrzej Anzelm59 2 -9 57,58 0 50 21 17 6 0 0
10 Toppich Rafał Trafal 1 -17 64,69 2 61 20 9 3 0 0
GOLD B  "MISTRZOWSKA" FAZA II Zuku36 Bogus88 JamesREDA Trafal Anzelm59
Nawrocki Paweł Bogacz Michał Piotrowicz Tomasz Toppich Rafał Mazur Andrzej
Jasmin78PL Jach Łukasz 4 7 66,87 74,44                         7 5 66,25 58,46
Mati94 Kostrzewa Mateusz         7 5 66,10 63,51 7 4 69,14 66,46 7 2 72,35 64,69        
Luckytraf Gawroński Mariusz 5 7 58,75 63,03 6 6 54,29 53,47 7 5 58,24 56,67                
Rafaltuch Tuchelman Rafał         2 7 62,18 66,89                 7 4 62,57 56,70
Harnas Szymaniak Dominik 6 6 67,22 67,32                                
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Jach Łukasz Jasmin78PL 7 66,25 5 58,46 Mazur Andrzej Anzelm59  
LINK   Kostrzewa Mateusz Mati94 7 72,35 2 64,69 Toppich Rafał Trafal   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Gawroński Mariusz Luckytraf 7 58,24 5 56,67 Piotrowicz Tomasz JamesREDA P 1 Jach Łukasz LINK Jasmin78PL LINK
LINK   Tuchelman Rafał Rafaltuch 2 62,18 7 66,89 Bogacz Michał Bogus88   2 Kostrzewa Mateusz LINK Mati94 LINK
LINK   Szymaniak Dominik Harnas 6 67,22 6 67,32 Nawrocki Paweł Zuku36   3 Gawroński Mariusz LINK Luckytraf LINK
4 Tuchelman Rafał LINK Rafaltuch LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Szymaniak Dominik LINK Harnas LINK
LINK   Bogacz Michał Bogus88 6 53,47 6 54,29 Gawroński Mariusz Luckytraf   6 Nawrocki Paweł LINK Zuku36 LINK
LINK   Mazur Andrzej Anzelm59 4 56,70 7 62,57 Tuchelman Rafał Rafaltuch   7 Bogacz Michał LINK Bogus88 LINK
LINK   Piotrowicz Tomasz JamesREDA 4 66,46 7 69,14 Kostrzewa Mateusz Mati94   8 Piotrowicz Tomasz LINK JamesREDA LINK
LINK   Toppich Rafał Trafal         Szymaniak Dominik Harnas P 9 Toppich Rafał LINK Trafal LINK
LINK   Nawrocki Paweł Zuku36 7 74,44 4 66,87 Jach Łukasz Jasmin78PL   10 Mazur Andrzej LINK Anzelm59 LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Szymaniak Dominik Harnas         Mazur Andrzej Anzelm59  
LINK   Tuchelman Rafał Rafaltuch         Toppich Rafał Trafal   Marcin Fąfara
LINK   Gawroński Mariusz Luckytraf 5 58,75 7 63,03 Nawrocki Paweł Zuku36  
LINK   Kostrzewa Mateusz Mati94 7 66,10 5 63,51 Bogacz Michał Bogus88  
LINK   Jach Łukasz Jasmin78PL         Piotrowicz Tomasz JamesREDA  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Nawrocki Paweł Zuku36         Tuchelman Rafał Rafaltuch  
LINK   Piotrowicz Tomasz JamesREDA         Szymaniak Dominik Harnas  
LINK   Bogacz Michał Bogus88         Jach Łukasz Jasmin78PL  
LINK   Mazur Andrzej Anzelm59         Kostrzewa Mateusz Mati94  
LINK   Toppich Rafał Trafal         Gawroński Mariusz Luckytraf  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Gawroński Mariusz Luckytraf         Mazur Andrzej Anzelm59  
LINK   Szymaniak Dominik Harnas         Bogacz Michał Bogus88  
LINK   Kostrzewa Mateusz Mati94         Nawrocki Paweł Zuku36  
LINK   Jach Łukasz Jasmin78PL         Toppich Rafał Trafal  
LINK   Tuchelman Rafał Rafaltuch         Piotrowicz Tomasz JamesREDA