PLATINUM A - FAZA I
AKTUALIZACJA: 20-04-24 9:56
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Żeromiński August August123 10 24 72,31 0 141 12 55 14 1 5 STRONA INTERNETOWA
2 Wierzba Tomasz Wierzba 7 13 71,13 0 126 14 49 21 0 5
3 Biela Sebastian Atin 6 15 84,78 0 124 13 31 11 1 4 WWW.PDCL.PL
4 Jasiński Marcin Jasiu84 5 6 76,81 0 99 15 69 28 0 1
5 Butrym Bartosz Burda 3 -2 70,66 2 100 18 47 12 1 2
6 Skotarczyk Mariusz Skoti 3 -10 71,03 2 96 14 35 17 0 4
7 Cieszyński Jacek  Jaco Garage 2 -8 67,16 0 100 13 25 8 0 1
8 Paczkowski Tomasz TomaszP 2 -11 67,65 1 152 16 44 7 1 1
9 Robak Dawid Robak 2 -13 69,87 1 104 13 36 13 0 2
10 Lewandowski Adrian Lewy39 0 -14 64,53 1 60 18 23 3 0 1
PLATINUM A - FAZA I Atin Burda Jaco Garage Jasiu84 Lewy39 TomaszP Robak Skoti Wierzba August123
Biela Sebastian Butrym Bartosz Cieszyński Jacek  Jasiński Marcin Lewandowski Adrian Paczkowski Tomasz Robak Dawid Skotarczyk Mariusz Wierzba Tomasz Żeromiński August
Atin Biela Sebastian     X                         7 0 80,92       7 2 91,32 7 4 82,10      
Burda Butrym Bartosz           X             7 3 70,72                   6 6 71,58 1 7 69,68
Jaco Garage Cieszyński Jacek                  X 0 7 67,24             7 3 68,94             2 7 65,29
Jasiu84 Jasiński Marcin             7 0 76,80     X 7 2 79,19 6 6 78,40 5 7 75,86       3 7 73,81      
Lewy39 Lewandowski Adrian       3 7 66,61       2 7 64,96     X             2 7 62,01            
TomaszP Paczkowski Tomasz 0 7 63,17             6 6 78,10           X       6 6 70,21       3 7 59,10
Robak Robak Dawid             3 7 68,32 7 5 76,29                 X       1 7 65,89 2 7 68,98
Skoti Skotarczyk Mariusz 2 7 76,18                   7 2 67,44 6 6 68,22           X 1 7 66,18 3 7 77,13
Wierzba Wierzba Tomasz 4 7 71,46 6 6 68,94       7 3 70,48             7 1 68,32 7 1 76,45     X      
August123 Żeromiński August       7 1 68,94 7 2 79,95             7 3 62,55 7 2 68,09 7 3 82,02           X
FAZA I - KOLEJKA 1 18.03-24.03 Lista zawodników 
LINK   Atin Biela Sebastian 7 91,32 2 76,18 Skoti Skotarczyk Mariusz P
LINK   Burda Butrym Bartosz 7 70,72 3 66,61 Lewy39 Lewandowski Adrian   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   August123 Żeromiński August 7 79,95 2 65,29 Jaco Garage Cieszyński Jacek    1 Biela Sebastian LINK Atin LINK
LINK P Robak Robak Dawid 1 65,89 7 68,32 Wierzba Wierzba Tomasz   2 Butrym Bartosz LINK Burda LINK
LINK   Jasiu84 Jasiński Marcin 6 78,40 6 78,10 TomaszP Paczkowski Tomasz   3 Cieszyński Jacek  LINK Jaco Garage LINK
4 Jasiński Marcin LINK Jasiu84 LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 25.03-31.03 5 Lewandowski Adrian LINK Lewy39 LINK
LINK   Jaco Garage Cieszyński Jacek  7 68,94 3 68,32 Robak Robak Dawid   6 Paczkowski Tomasz LINK TomaszP LINK
LINK   Lewy39 Lewandowski Adrian 2 64,96 7 79,19 Jasiu84 Jasiński Marcin   7 Robak Dawid LINK Robak LINK
LINK P Skoti Skotarczyk Mariusz 3 77,13 7 82,02 August123 Żeromiński August   8 Skotarczyk Mariusz LINK Skoti LINK
LINK P TomaszP Paczkowski Tomasz 0 63,17 7 80,92 Atin Biela Sebastian   9 Wierzba Tomasz LINK Wierzba LINK
LINK   Wierzba Wierzba Tomasz 6 68,94 6 71,58 Burda Butrym Bartosz   10 Żeromiński August LINK August123 LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 01.04-07.04 Osoba do kontaktu
LINK   Atin Biela Sebastian         Lewy39 Lewandowski Adrian P
LINK   Jasiu84 Jasiński Marcin 3 73,81 7 70,48 Wierzba Wierzba Tomasz   Marcin Fąfara
LINK   Skoti Skotarczyk Mariusz 6 68,22 6 70,21 TomaszP Paczkowski Tomasz  
LINK P Burda Butrym Bartosz         Jaco Garage Cieszyński Jacek   
LINK   August123 Żeromiński August 7 68,09 2 68,98 Robak Robak Dawid  
FAZA I - KOLEJKA 4 08.04-14.04
LINK   Wierzba Wierzba Tomasz 4 71,46 7 82,10 Atin Biela Sebastian  
LINK   TomaszP Paczkowski Tomasz 3 59,10 7 62,55 August123 Żeromiński August  
LINK   Robak Robak Dawid         Burda Butrym Bartosz P
LINK   Lewy39 Lewandowski Adrian 2 62,01 7 67,44 Skoti Skotarczyk Mariusz  
LINK   Jaco Garage Cieszyński Jacek  0 67,24 7 76,80 Jasiu84 Jasiński Marcin  
FAZA I - KOLEJKA 5 15.04-21.04
LINK   Jasiu84 Jasiński Marcin 5 75,86 7 76,29 Robak Robak Dawid  
LINK   Atin Biela Sebastian         Jaco Garage Cieszyński Jacek   
LINK   TomaszP Paczkowski Tomasz         Lewy39 Lewandowski Adrian  
LINK   August123 Żeromiński August 7 75,31 1 69,68 Burda Butrym Bartosz  
LINK   Skoti Skotarczyk Mariusz 1 66,18 7 76,45 Wierzba Wierzba Tomasz  
FAZA I - KOLEJKA 6 22.04-28.04
LINK   Lewy39 Lewandowski Adrian         August123 Żeromiński August  
LINK   Jaco Garage Cieszyński Jacek          Skoti Skotarczyk Mariusz  
LINK   Burda Butrym Bartosz         Jasiu84 Jasiński Marcin  
LINK   Wierzba Wierzba Tomasz         TomaszP Paczkowski Tomasz  
LINK   Robak Robak Dawid         Atin Biela Sebastian  
FAZA I - KOLEJKA 7 29.04-12.05 ( 2 tygodnie )
LINK   August123 Żeromiński August         Jasiu84 Jasiński Marcin  
LINK   Skoti Skotarczyk Mariusz         Robak Robak Dawid  
LINK   Lewy39 Lewandowski Adrian         Wierzba Wierzba Tomasz  
LINK   Atin Biela Sebastian         Burda Butrym Bartosz  
LINK   TomaszP Paczkowski Tomasz         Jaco Garage Cieszyński Jacek   
FAZA I - KOLEJKA 8 13.05-19.05
LINK   Jaco Garage Cieszyński Jacek          Lewy39 Lewandowski Adrian  
LINK   Robak Robak Dawid         TomaszP Paczkowski Tomasz  
LINK   Jasiu84 Jasiński Marcin         Atin Biela Sebastian  
LINK   Wierzba Wierzba Tomasz         August123 Żeromiński August  
LINK   Burda Butrym Bartosz         Skoti Skotarczyk Mariusz  
FAZA I - KOLEJKA 9 20.05-26.05
LINK   TomaszP Paczkowski Tomasz         Burda Butrym Bartosz  
LINK   August123 Żeromiński August         Atin Biela Sebastian  
LINK   Wierzba Wierzba Tomasz         Jaco Garage Cieszyński Jacek   
LINK   Skoti Skotarczyk Mariusz         Jasiu84 Jasiński Marcin  
LINK   Lewy39 Lewandowski Adrian         Robak Robak Dawid