PLATINUM B - FAZA I
AKTUALIZACJA: 20-04-24 9:56
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Rogalski Artur ROGAL74 10 24 73,83 1 126 14 47 21 0 5 STRONA INTERNETOWA
2 Stępień Dawid Dave501 8 9 71,68 1 131 14 61 16 0 6
3 Warwas Piotr ROSOMAK 8 9 70,69 1 116 13 56 27 0 4 WWW.PDCL.PL
4 Janowicz Kamil Irishleprechaun 6 13 80,23 1 130 12 54 18 0 4
5 Załęski Rafał Lamertg 2 -3 66,45 0 76 16 30 7 1 3
6 Buchowski Krzysztof Krzysztof158 2 -5 62,05 0 133 16 30 9 0 2
7 Brzozowski Mariusz Maniek 2 -10 71,00 0 96 12 45 15 0 1
8 Frukacz Robert Frutii 2 -12 63,63 0 92 17 40 9 1 2
9 Białkowski Maciej Lord Vader 1 -12 65,68 0 147 14 47 10 0 2
10 Nowak Mateusz RogataLasica 1 -13 60,25 2 86 17 24 3 0 0
PLATINUM A - FAZA I Lord Vader Maniek Krzysztof158 Frutii Irishleprechaun RogataLasica ROGAL74 Dave501 ROSOMAK Lamertg
Białkowski Maciej Brzozowski Mariusz Buchowski Krzysztof Frukacz Robert Janowicz Kamil Nowak Mateusz Rogalski Artur Stępień Dawid Warwas Piotr Załęski Rafał
Lord Vader Białkowski Maciej     X                   2 7 64,05 6 6 60,69       5 7 69,71 2 7 68,28      
Maniek Brzozowski Mariusz           X 7 5 70,21       2 7 74,48       4 7 72,38       3 7 66,93      
Krzysztof158 Buchowski Krzysztof       5 7 68,30     X 7 1 59,58             2 7 63,74             3 7 56,58
Frutii Frukacz Robert             1 7 56,83     X 2 7 70,46 7 0 65,35 2 7 65,04       4 7 60,48      
Irishleprechaun Janowicz Kamil 7 2 79,63 7 2 83,46       7 2 78,45     X             5 7 79,37            
RogataLasica Nowak Mateusz 6 6 61,53             0 7 55,85           X       1 7 63,38            
ROGAL74 Rogalski Artur       7 4 74,65 7 2 72,03 7 2 79,78                 X       7 1 70,66 7 2 72,02
Dave501 Stępień Dawid 7 5 72,32                   7 5 77,63 7 1 66,82           X 4 7 68,96 7 5 72,69
ROSOMAK Warwas Piotr 7 2 72,96 7 3 73,57       7 4 71,13             1 7 64,26 7 4 71,54     X      
Lamertg Załęski Rafał             7 3 64,28                   2 7 64,84 5 7 70,22           X
FAZA I - KOLEJKA 1 18.03-24.03 Lista zawodników 
LINK   Lord Vader Białkowski Maciej 5 69,71 7 72,32 Dave501 Stępień Dawid P
LINK   Maniek Brzozowski Mariusz 2 74,48 7 83,46 Irishleprechaun Janowicz Kamil   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Lamertg Załęski Rafał 7 64,28 3 56,58 Krzysztof158 Buchowski Krzysztof   1 Białkowski Maciej LINK Lord Vader LINK
LINK   ROGAL74 Rogalski Artur 7 70,66 1 64,26 ROSOMAK Warwas Piotr   2 Brzozowski Mariusz LINK Maniek LINK
LINK   Frutii Frukacz Robert 7 65,35 0 55,85 RogataLasica Nowak Mateusz   3 Buchowski Krzysztof LINK Krzysztof158 LINK
4 Frukacz Robert LINK Frutii LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 25.03-31.03 5 Janowicz Kamil LINK Irishleprechaun LINK
LINK   Krzysztof158 Buchowski Krzysztof 2 63,74 7 72,03 ROGAL74 Rogalski Artur   6 Nowak Mateusz LINK RogataLasica LINK
LINK   Irishleprechaun Janowicz Kamil 7 78,45 2 70,46 Frutii Frukacz Robert   7 Rogalski Artur LINK ROGAL74 LINK
LINK   Dave501 Stępień Dawid 7 72,69 5 70,22 Lamertg Załęski Rafał   8 Stępień Dawid LINK Dave501 LINK
LINK   RogataLasica Nowak Mateusz 6 61,53 6 60,69 Lord Vader Białkowski Maciej   9 Warwas Piotr LINK ROSOMAK LINK
LINK P ROSOMAK Warwas Piotr 7 73,57 3 66,93 Maniek Brzozowski Mariusz   10 Załęski Rafał LINK Lamertg LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 01.04-07.04 Osoba do kontaktu
LINK   Lord Vader Białkowski Maciej 2 64,05 7 79,63 Irishleprechaun Janowicz Kamil  
LINK   Frutii Frukacz Robert 4 60,48 7 71,13 ROSOMAK Warwas Piotr   Marcin Fąfara
LINK   Dave501 Stępień Dawid 7 66,82 1 63,38 RogataLasica Nowak Mateusz  
LINK   Maniek Brzozowski Mariusz 7 70,21 5 68,30 Krzysztof158 Buchowski Krzysztof  
LINK   Lamertg Załęski Rafał 2 64,84 7 72,02 ROGAL74 Rogalski Artur  
FAZA I - KOLEJKA 4 08.04-14.04
LINK   ROSOMAK Warwas Piotr 7 72,96 2 68,28 Lord Vader Białkowski Maciej  
LINK P RogataLasica Nowak Mateusz         Lamertg Załęski Rafał  
LINK P ROGAL74 Rogalski Artur 7 74,65 4 72,38 Maniek Brzozowski Mariusz  
LINK P Irishleprechaun Janowicz Kamil 5 79,37 7 77,63 Dave501 Stępień Dawid  
LINK   Krzysztof158 Buchowski Krzysztof 7 59,58 1 56,83 Frutii Frukacz Robert  
FAZA I - KOLEJKA 5 15.04-21.04
LINK   Frutii Frukacz Robert 2 65,04 7 79,78 ROGAL74 Rogalski Artur  
LINK   Lord Vader Białkowski Maciej         Krzysztof158 Buchowski Krzysztof  
LINK P RogataLasica Nowak Mateusz         Irishleprechaun Janowicz Kamil  
LINK   Lamertg Załęski Rafał         Maniek Brzozowski Mariusz  
LINK   Dave501 Stępień Dawid 4 68,96 7 71,54 ROSOMAK Warwas Piotr  
FAZA I - KOLEJKA 6 22.04-28.04
LINK   Irishleprechaun Janowicz Kamil         Lamertg Załęski Rafał  
LINK   Krzysztof158 Buchowski Krzysztof         Dave501 Stępień Dawid  
LINK   Maniek Brzozowski Mariusz         Frutii Frukacz Robert  
LINK   ROSOMAK Warwas Piotr         RogataLasica Nowak Mateusz  
LINK   ROGAL74 Rogalski Artur         Lord Vader Białkowski Maciej  
FAZA I - KOLEJKA 7 29.04-12.05 ( 2 tygodnie )
LINK   Lamertg Załęski Rafał         Frutii Frukacz Robert  
LINK   Dave501 Stępień Dawid         ROGAL74 Rogalski Artur  
LINK   Irishleprechaun Janowicz Kamil         ROSOMAK Warwas Piotr  
LINK   Lord Vader Białkowski Maciej         Maniek Brzozowski Mariusz  
LINK   RogataLasica Nowak Mateusz         Krzysztof158 Buchowski Krzysztof  
FAZA I - KOLEJKA 8 13.05-19.05
LINK   Krzysztof158 Buchowski Krzysztof         Irishleprechaun Janowicz Kamil  
LINK   ROGAL74 Rogalski Artur         RogataLasica Nowak Mateusz  
LINK   Frutii Frukacz Robert         Lord Vader Białkowski Maciej  
LINK   ROSOMAK Warwas Piotr         Lamertg Załęski Rafał  
LINK   Maniek Brzozowski Mariusz         Dave501 Stępień Dawid  
FAZA I - KOLEJKA 9 20.05-26.05
LINK   RogataLasica Nowak Mateusz         Maniek Brzozowski Mariusz  
LINK   Lamertg Załęski Rafał         Lord Vader Białkowski Maciej  
LINK   ROSOMAK Warwas Piotr         Krzysztof158 Buchowski Krzysztof  
LINK   Dave501 Stępień Dawid         Frutii Frukacz Robert  
LINK   Irishleprechaun Janowicz Kamil         ROGAL74 Rogalski Artur