PLATINUM "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 02-07-24 21:51
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Biela Sebastian Atin 15 22 78,57 3 170 12 50 20 4 8 STRONA INTERNETOWA
2 Janowicz Kamil Irishleprechaun 14 24 79,70 2 120 14 57 20 1 7
3 Wierzba Tomasz Wierzba 11 7 70,85 0 117 13 49 22 1 6 WWW.PDCL.PL
4 Warwas Piotr ROSOMAK 10 -1 70,49 3 142 16 71 21 1 2
5 Jasiński Marcin Jasiu84 9 2 74,20 0 120 14 76 19 0 1
6 Żeromiński August August123 9 0 69,32 1 139 12 36 17 2 4
7 Stępień Dawid Dave501 8 -6 72,66 1 106 15 51 18 0 5
8 Rogalski Artur ROGAL74 7 -8 69,14 2 100 12 57 15 0 5
9 Załęski Rafał Lamertg 5 -7 68,84 0 160 14 71 17 0 1
10 Skotarczyk Mariusz Skoti 2 -33 69,18 3 86 12 43 20 0 6
PLATINUM "MISTRZOWSKA" FAZA II Dave501 ROGAL74 Irishleprechaun ROSOMAK Lamertg
Stępień Dawid Rogalski Artur Janowicz Kamil Warwas Piotr Załęski Rafał
Atin Biela Sebastian 7 1 82,70 66,88 7 3 76,69 63,81 6 6 83,27 78,47 4 7 74,36 72,89 7 5 75,81 71,07
August123 Żeromiński August 7 4 71,51 74,01 7 2 80,55 67,97 1 7 65,49 88,84 2 7 58,50 63,56 7 3 70,54 67,60
Wierzba Wierzba Tomasz 3 7 69,64 75,11 7 4 65,09 65,67 3 7 73,78 78,25 6 6 72,08 72,31 7 5 73,67 68,60
Jasiu84 Jasiński Marcin 7 5 72,88 75,90 7 3 75,29 72,09 3 7 69,73 79,25 5 7 71,50 71,19 7 3 81,58 63,75
Skoti Skotarczyk Mariusz 6 6 67,43 71,38 5 7 74,65 76,18 2 7 68,18 73,69 6 6 71,99 72,52 1 7 63,64 73,19
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK P Biela Sebastian Atin 7 75,81 5 71,07 Załęski Rafał Lamertg  
LINK P Żeromiński August August123 2 58,50 7 63,56 Warwas Piotr ROSOMAK   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Wierzba Tomasz Wierzba 3 73,78 7 78,25 Janowicz Kamil Irishleprechaun   1 Biela Sebastian LINK Atin LINK
LINK   Jasiński Marcin Jasiu84 7 75,29 3 72,09 Rogalski Artur ROGAL74   2 Żeromiński August LINK August123 LINK
LINK   Skotarczyk Mariusz Skoti 6 67,43 6 71,38 Stępień Dawid Dave501   3 Wierzba Tomasz LINK Wierzba LINK
4 Jasiński Marcin LINK Jasiu84 LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Skotarczyk Mariusz LINK Skoti LINK
LINK   Rogalski Artur ROGAL74 4 65,67 7 65,09 Wierzba Tomasz Wierzba   6 Stępień Dawid LINK Dave501 LINK
LINK   Załęski Rafał Lamertg 3 63,75 7 81,58 Jasiński Marcin Jasiu84   7 Rogalski Artur LINK ROGAL74 LINK
LINK   Janowicz Kamil Irishleprechaun 7 88,84 1 65,49 Żeromiński August August123   8 Janowicz Kamil LINK Irishleprechaun LINK
LINK   Warwas Piotr ROSOMAK 6 72,52 6 71,99 Skotarczyk Mariusz Skoti P 9 Warwas Piotr LINK ROSOMAK LINK
LINK   Stępień Dawid Dave501 1 66,88 7 82,70 Biela Sebastian Atin P 10 Załęski Rafał LINK Lamertg LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Skotarczyk Mariusz Skoti 1 63,64 7 73,19 Załęski Rafał Lamertg  
LINK   Jasiński Marcin Jasiu84 5 71,50 7 71,19 Warwas Piotr ROSOMAK   Marcin Fąfara
LINK   Wierzba Tomasz Wierzba 3 69,64 7 75,11 Stępień Dawid Dave501  
LINK   Żeromiński August August123 7 80,55 2 67,97 Rogalski Artur ROGAL74  
LINK   Biela Sebastian Atin 6 83,27 6 78,47 Janowicz Kamil Irishleprechaun P
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Stępień Dawid Dave501 5 75,90 7 72,88 Jasiński Marcin Jasiu84  
LINK   Janowicz Kamil Irishleprechaun 7 73,69 2 68,18 Skotarczyk Mariusz Skoti  
LINK P Rogalski Artur ROGAL74 3 63,81 7 76,69 Biela Sebastian Atin  
LINK   Załęski Rafał Lamertg 3 67,60 7 70,54 Żeromiński August August123  
LINK   Warwas Piotr ROSOMAK 6 72,31 6 72,08 Wierzba Tomasz Wierzba  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Wierzba Tomasz Wierzba 7 73,67 5 68,60 Załęski Rafał Lamertg  
LINK   Skotarczyk Mariusz Skoti 5 74,65 7 76,18 Rogalski Artur ROGAL74  
LINK   Żeromiński August August123 7 71,51 4 74,01 Stępień Dawid Dave501  
LINK   Biela Sebastian Atin 4 74,36 7 72,89 Warwas Piotr ROSOMAK  
LINK   Jasiński Marcin Jasiu84 3 69,73 7 79,25 Janowicz Kamil Irishleprechaun