SILVER  A1 - FAZA I
AKTUALIZACJA: 20-04-24 9:50
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Ciszewski Łukasz Luk90 10 29 65,05 1 155 15 52 18 0 1 STRONA INTERNETOWA
2 Dec Mateusz Aroniro 6 8 60,30 0 110 17 45 9 0 0
3 Paczkowski Piotr MAX_1971 6 3 54,96 2 75 20 56 5 0 1 WWW.PDCL.PL
4 Maluha Mateusz Sitcom 6 1 52,52 0 72 20 26 7 0 3
5 Dyrda Wojciech Witalik 5 -2 61,18 0 146 18 67 11 0 2
6 Krawczyk Piotr Kolo 4 -5 55,24 1 60 18 46 9 0 1
7 Stencelewski Rafał iRalph 3 -6 54,73 1 89 20 31 4 0 1
8 Zieliński Szymon Solrivanoli 2 -1 52,47 2 95 19 33 0 0 0
9 Pawlicki Przemysław Sali 2 -9 52,62   104 20 36 5 0 0
10 Orzechowski Daniel Orzech78 2 -18 49,06 2 92 17 20 1 0 1
GOLD A1 - FAZA I Luk90 Aroniro Witalik Kolo Sitcom Orzech78 MAX_1971 Sali iRalph Solrivanoli
Ciszewski Łukasz Dec Mateusz Dyrda Wojciech Krawczyk Piotr Maluha Mateusz Orzechowski Daniel Paczkowski Piotr Pawlicki Przemysław Stencelewski Rafał Zieliński Szymon
Luk90 Ciszewski Łukasz     X       7 3 74,82       7 1 68,08 7 0 58,78       7 1 59,82 7 1 63,75      
Aroniro Dec Mateusz           X 6 6 62,97       7 2 62,90       7 4 56,64       6 6 58,70      
Witalik Dyrda Wojciech 3 7 67,09 6 6 61,98     X 6 6 57,80             6 6 55,99             7 5 63,03
Kolo Krawczyk Piotr             6 6 55,97     X 2 7 53,90 7 4 54,88 6 6 60,08       4 7 51,37      
Sitcom Maluha Mateusz 1 7 51,23 2 7 56,05       7 2 52,75     X 7 3 51,27       7 4 51,29            
Orzech78 Orzechowski Daniel 0 7 48,44             4 7 51,79 3 7 47,83     X       7 5 51,51       1 7 45,74
MAX_1971 Paczkowski Piotr       4 7 54,66 6 6 53,11 6 6 57,72                 X       7 4 56,66 7 4 52,65
Sali Pawlicki Przemysław 1 7 53,33                   4 7 51,83 5 7 49,39           X       7 5 55,94
iRalph Stencelewski Rafał 1 7 56,48 6 6 53,79       7 4 54,15             4 7 54,50           X      
Solrivanoli Zieliński Szymon             5 7 56,96             7 1 52,22 4 7 47,50 5 7 53,21           X
FAZA I - KOLEJKA 1 18.03-24.03 Lista zawodników 
LINK P Luk90 Ciszewski Łukasz 7 59,82 1 53,33 Sali Pawlicki Przemysław  
LINK   Aroniro Dec Mateusz 7 62,90 2 56,05 Sitcom Maluha Mateusz   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Solrivanoli Zieliński Szymon 5 56,96 7 63,03 Witalik Dyrda Wojciech   1 Ciszewski Łukasz LINK Luk90 LINK
LINK   MAX_1971 Paczkowski Piotr 7 56,66 4 54,50 iRalph Stencelewski Rafał   2 Dec Mateusz LINK Aroniro LINK
LINK P Kolo Krawczyk Piotr 7 54,88 4 51,79 Orzech78 Orzechowski Daniel   3 Dyrda Wojciech LINK Witalik LINK
4 Krawczyk Piotr LINK Kolo LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 25.03-31.03 5 Maluha Mateusz LINK Sitcom LINK
LINK   Witalik Dyrda Wojciech 6 55,99 6 53,11 MAX_1971 Paczkowski Piotr   6 Orzechowski Daniel LINK Orzech78 LINK
LINK   Sitcom Maluha Mateusz 7 52,75 2 53,90 Kolo Krawczyk Piotr   7 Paczkowski Piotr LINK MAX_1971 LINK
LINK   Sali Pawlicki Przemysław 7 55,94 5 53,21 Solrivanoli Zieliński Szymon P 8 Pawlicki Przemysław LINK Sali LINK
LINK P Orzech78 Orzechowski Daniel 0 48,44 7 58,78 Luk90 Ciszewski Łukasz   9 Stencelewski Rafał LINK iRalph LINK
LINK   iRalph Stencelewski Rafał 6 53,79 6 58,70 Aroniro Dec Mateusz   10 Zieliński Szymon LINK Solrivanoli LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 01.04-07.04 Osoba do kontaktu
LINK   Luk90 Ciszewski Łukasz 7 68,08 1 51,23 Sitcom Maluha Mateusz  
LINK   Kolo Krawczyk Piotr 4 51,37 7 54,15 iRalph Stencelewski Rafał   Marcin Fąfara
LINK P Sali Pawlicki Przemysław 5 49,39 7 51,51 Orzech78 Orzechowski Daniel P
LINK   Aroniro Dec Mateusz 6 62,97 6 61,98 Witalik Dyrda Wojciech  
LINK   Solrivanoli Zieliński Szymon 4 47,50 7 52,65 MAX_1971 Paczkowski Piotr  
FAZA I - KOLEJKA 4 08.04-14.04
LINK P iRalph Stencelewski Rafał 1 56,48 7 63,75 Luk90 Ciszewski Łukasz  
LINK   Orzech78 Orzechowski Daniel 1 45,74 7 52,22 Solrivanoli Zieliński Szymon  
LINK P MAX_1971 Paczkowski Piotr 4 54,66 7 56,64 Aroniro Dec Mateusz  
LINK   Sitcom Maluha Mateusz 7 51,29 4 51,83 Sali Pawlicki Przemysław  
LINK   Witalik Dyrda Wojciech 6 57,80 6 55,97 Kolo Krawczyk Piotr  
FAZA I - KOLEJKA 5 15.04-21.04
LINK   Kolo Krawczyk Piotr 6 60,08 6 57,72 MAX_1971 Paczkowski Piotr  
LINK   Luk90 Ciszewski Łukasz 7 74,82 3 67,09 Witalik Dyrda Wojciech  
LINK   Orzech78 Orzechowski Daniel 3 47,83 7 51,27 Sitcom Maluha Mateusz  
LINK P Solrivanoli Zieliński Szymon         Aroniro Dec Mateusz  
LINK P Sali Pawlicki Przemysław         iRalph Stencelewski Rafał  
FAZA I - KOLEJKA 6 22.04-28.04
LINK   Sitcom Maluha Mateusz         Solrivanoli Zieliński Szymon  
LINK   Witalik Dyrda Wojciech         Sali Pawlicki Przemysław  
LINK   Aroniro Dec Mateusz         Kolo Krawczyk Piotr  
LINK   iRalph Stencelewski Rafał         Orzech78 Orzechowski Daniel  
LINK   MAX_1971 Paczkowski Piotr         Luk90 Ciszewski Łukasz  
FAZA I - KOLEJKA 7 29.04-12.05 ( 2 tygodnie )
LINK   Solrivanoli Zieliński Szymon         Kolo Krawczyk Piotr  
LINK   Sali Pawlicki Przemysław         MAX_1971 Paczkowski Piotr  
LINK   Sitcom Maluha Mateusz         iRalph Stencelewski Rafał  
LINK   Luk90 Ciszewski Łukasz         Aroniro Dec Mateusz  
LINK   Orzech78 Orzechowski Daniel         Witalik Dyrda Wojciech  
FAZA I - KOLEJKA 8 13.05-19.05
LINK   Witalik Dyrda Wojciech         Sitcom Maluha Mateusz  
LINK   MAX_1971 Paczkowski Piotr         Orzech78 Orzechowski Daniel  
LINK   Kolo Krawczyk Piotr         Luk90 Ciszewski Łukasz  
LINK   iRalph Stencelewski Rafał         Solrivanoli Zieliński Szymon  
LINK   Aroniro Dec Mateusz         Sali Pawlicki Przemysław  
FAZA I - KOLEJKA 9 20.05-26.05
LINK   Orzech78 Orzechowski Daniel         Aroniro Dec Mateusz  
LINK   Solrivanoli Zieliński Szymon         Luk90 Ciszewski Łukasz  
LINK   iRalph Stencelewski Rafał         Witalik Dyrda Wojciech  
LINK   Sali Pawlicki Przemysław         Kolo Krawczyk Piotr  
LINK   Sitcom Maluha Mateusz         MAX_1971 Paczkowski Piotr