SILVER A  "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 02-07-24 19:03
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Ciszewski Łukasz Luk90 16 34 71,04 2 101 13 58 20 0 3 STRONA INTERNETOWA
2 Dec Mateusz Aroniro 14 27 68,41 2 108 16 38 13 0 2
3 Bieliński Łukasz LUq 13 11 61,43 1 120 15 54 12 1 1 WWW.PDCL.PL
4 Dyrda Wojciech Witalik 11 10 62,62 1 89 14 70 12 0 0
5 Błachut Jakub Kubsztii 8 1 61,93 2 120 16 45 5 1 4
6 Paczkowski Piotr MAX_1971 8 1 58,26 2 128 16 53 12 1 0
7 Spychała Sebastian Seba 8 0 60,24 0 109 16 28 5 0 1
8 Kubiak Mateusz Mateusz625 5 -23 58,65 0 151 18 39 8 0 1
9 Maluha Mateusz Sitcom 4 -26 53,89 0 160 16 37 12 0 3
10 Tubaja Marek Marek9000 3 -35 53,09 0 87 20 21 3 0 0
SILVER A  "MISTRZOWSKA" FAZA II Seba LUq Kubsztii Marek9000 Mateusz625
Spychała Sebastian Bieliński Łukasz Błachut Jakub Tubaja Marek Kubiak Mateusz
Luk90 Ciszewski Łukasz 7 4 66,04 61,71 7 1 75,80 61,04 7 3 71,97 66,75 7 1 62,71 51,39 7 2 78,70 64,25
Aroniro Dec Mateusz 7 2 75,26 61,06 4 7 70,36 68,44 7 2 66,38 56,82 7 2 66,31 54,78 7 0 63,76 56,44
MAX_1971 Paczkowski Piotr 6 6 59,37 61,34 5 7 57,55 58,94 1 7 58,70 63,19 7 0 51,32 48,97 6 6 64,37 62,09
Witalik Dyrda Wojciech 7 4 59,11 61,72 3 7 61,37 62,22 6 6 57,42 60,83 7 0 72,56 54,90 7 4 60.06 55,86
Sitcom Maluha Mateusz 6 6 51,20 55,39 2 7 48,98 56,51 6 6 60,58 62,07 7 4 54,88 55,41 4 7 53,80 54,62
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Ciszewski Łukasz Luk90 7 78,70 2 64,25 Kubiak Mateusz Mateusz625  
LINK P Dec Mateusz Aroniro 7 66,31 2 54,78 Tubaja Marek Marek9000   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Paczkowski Piotr MAX_1971 1 58,70 7 63,19 Błachut Jakub Kubsztii   1 Ciszewski Łukasz LINK Luk90 LINK
LINK   Dyrda Wojciech Witalik 3 61,37 7 62,22 Bieliński Łukasz LUq   2 Dec Mateusz LINK Aroniro LINK
LINK   Maluha Mateusz Sitcom 6 51,20 6 55,39 Spychała Sebastian Seba   3 Paczkowski Piotr LINK MAX_1971 LINK
4 Dyrda Wojciech LINK Witalik LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Maluha Mateusz LINK Sitcom LINK
LINK   Bieliński Łukasz LUq 7 58,94 5 57,55 Paczkowski Piotr MAX_1971   6 Spychała Sebastian LINK Seba LINK
LINK   Kubiak Mateusz Mateusz625 4 55,86 7 60.06 Dyrda Wojciech Witalik P 7 Bieliński Łukasz LINK LUq LINK
LINK   Błachut Jakub Kubsztii 2 56,82 7 66,38 Dec Mateusz Aroniro   8 Błachut Jakub LINK Kubsztii LINK
LINK   Tubaja Marek Marek9000 4 55,41 7 54,88 Maluha Mateusz Sitcom   9 Tubaja Marek LINK Marek9000 LINK
LINK   Spychała Sebastian Seba 4 61,71 7 66,04 Ciszewski Łukasz Luk90   10 Kubiak Mateusz LINK Mateusz625 LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Maluha Mateusz Sitcom 4 53,80 7 54,62 Kubiak Mateusz Mateusz625  
LINK   Dyrda Wojciech Witalik 7 72,56 0 54,90 Tubaja Marek Marek9000   Marcin Fąfara
LINK   Paczkowski Piotr MAX_1971 6 59,37 6 61,34 Spychała Sebastian Seba  
LINK   Dec Mateusz Aroniro 4 70,36 7 68,44 Bieliński Łukasz LUq  
LINK P Ciszewski Łukasz Luk90 7 71,97 3 66,75 Błachut Jakub Kubsztii  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Spychała Sebastian Seba 4 61,72 7 59,11 Dyrda Wojciech Witalik  
LINK   Błachut Jakub Kubsztii 6 62,07 6 60,58 Maluha Mateusz Sitcom  
LINK   Bieliński Łukasz LUq 1 61,04 7 75,80 Ciszewski Łukasz Luk90  
LINK   Kubiak Mateusz Mateusz625 0 56,44 7 63,76 Dec Mateusz Aroniro P
LINK   Tubaja Marek Marek9000 0 48,97 7 51,32 Paczkowski Piotr MAX_1971  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Paczkowski Piotr MAX_1971 6 64,37 6 62,09 Kubiak Mateusz Mateusz625  
LINK   Maluha Mateusz Sitcom 2 48,98 7 56,51 Bieliński Łukasz LUq  
LINK   Dec Mateusz Aroniro 7 75,26 2 61,06 Spychała Sebastian Seba  
LINK   Ciszewski Łukasz Luk90 7 62,71 1 51,39 Tubaja Marek Marek9000  
LINK   Dyrda Wojciech Witalik 6 57,42 6 60,83 Błachut Jakub Kubsztii