SILVER B "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 11-06-24 8:30
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Fiszbach Krzysztof Fiziol73 11 18 59,98 0 103 16 13 0 1 0 STRONA INTERNETOWA
2 Kwiatkowski Dawid Snatch 9 12 59,36 2 90 14 31 4 0 1
3 Perkowski Dariusz Apagon 7 3 56,28 0 108 21 20 4 1 1 WWW.PDCL.PL
4 Kadlec Krzysztof Wild Bear 7 2 53,26 2 102 16 24 4 0 0
5 Kiszka Piotr pkiszka 6 3 48,33 4 126 22 12 3 0 0
6 Kulawik Marcel Kulek 6 -2 51,36 0 89 20 18 3 0 0
7 Terlecki Andrzej Agiko 5 -3 51,74 0 48 21 19 1 0 0
8 Fąfara Marcin marfm76 5 -7 55,46 0 63 21 17 0 2 0
9 Ratajczak Piotr Bronkzy 4 -8 53,26 2 40 23 15 2 0 0
10 Treder Radosław Treder 2 -18 54,86 2 72 20 16 3 0 0
SILVER B  "MISTRZOWSKA" - FAZA II Wild Bear Snatch pkiszka Apagon Treder
Kadlec Krzysztof Kwiatkowski Dawid Kiszka Piotr Perkowski Dariusz Treder Radosław
Fiziol73 Fiszbach Krzysztof 7 4 58,43 60,40                         7 4 61,52 54,45
Kulek Kulawik Marcel                 6 6 50,32 48,38 4 7 52,40 55,77        
Agiko Terlecki Andrzej         4 7 53,74 62,17 7 5 49,74 48,27                
marfm76 Fąfara Marcin         6 6 52,81 56,54         7 4 56,03 51,79 5 7 57,55 55,26
Bronkzy Ratajczak Piotr 6 6 54,11 57,34                 2 7 52,41 61,29        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Fiszbach Krzysztof Fiziol73 7 61,52 4 54,45 Treder Radosław Treder p
LINK   Kulawik Marcel Kulek 4 52,40 7 55,77 Perkowski Dariusz Apagon   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Terlecki Andrzej Agiko 7 49,74 5 48,27 Kiszka Piotr pkiszka p 1 Fiszbach Krzysztof LINK Fiziol73 LINK
LINK   Fąfara Marcin marfm76 6 52,81 6 56,54 Kwiatkowski Dawid Snatch   2 Kulawik Marcel LINK Kulek LINK
LINK   Ratajczak Piotr Bronkzy 6 54,11 6 57,34 Kadlec Krzysztof Wild Bear   3 Terlecki Andrzej LINK Agiko LINK
4 Fąfara Marcin LINK marfm76 LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Ratajczak Piotr LINK Bronkzy LINK
LINK   Kwiatkowski Dawid Snatch 7 62,17 4 53,74 Terlecki Andrzej Agiko   6 Kadlec Krzysztof LINK Wild Bear LINK
LINK   Treder Radosław Treder 7 55,26 5 57,55 Fąfara Marcin marfm76   7 Kwiatkowski Dawid LINK Snatch LINK
LINK   Kiszka Piotr pkiszka 6 48,38 6 50,32 Kulawik Marcel Kulek   8 Kiszka Piotr LINK pkiszka LINK
LINK   Perkowski Dariusz Apagon 7 61,29 2 52,41 Ratajczak Piotr Bronkzy   9 Perkowski Dariusz LINK Apagon LINK
LINK   Kadlec Krzysztof Wild Bear 4 60,40 7 58,43 Fiszbach Krzysztof Fiziol73   10 Treder Radosław LINK Treder LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Ratajczak Piotr Bronkzy         Treder Radosław Treder  
LINK   Fąfara Marcin marfm76 7 56,03 4 51,79 Perkowski Dariusz Apagon   Patryk Urban
LINK   Terlecki Andrzej Agiko         Kadlec Krzysztof Wild Bear  
LINK   Kulawik Marcel Kulek         Kwiatkowski Dawid Snatch  
LINK   Fiszbach Krzysztof Fiziol73         Kiszka Piotr pkiszka  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Kadlec Krzysztof Wild Bear         Fąfara Marcin marfm76  
LINK   Kiszka Piotr pkiszka         Ratajczak Piotr Bronkzy  
LINK   Kwiatkowski Dawid Snatch         Fiszbach Krzysztof Fiziol73  
LINK   Treder Radosław Treder         Kulawik Marcel Kulek  
LINK   Perkowski Dariusz Apagon         Terlecki Andrzej Agiko  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Terlecki Andrzej Agiko         Treder Radosław Treder  
LINK   Ratajczak Piotr Bronkzy         Kwiatkowski Dawid Snatch  
LINK   Kulawik Marcel Kulek         Kadlec Krzysztof Wild Bear  
LINK   Fiszbach Krzysztof Fiziol73         Perkowski Dariusz Apagon  
LINK   Fąfara Marcin marfm76         Kiszka Piotr pkiszka