SILVER C2 - FAZA I
AKTUALIZACJA: 15-04-24 17:16
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Laśkiewicz Adrian adriano216 6 18 64,12 0 79 14 14 8 0 2 STRONA INTERNETOWA
2 Wrótniak Jarosław Gixer 6 6 59,31 0 119 19 25 14 0 1
3 Krzyśka Dominik Doniu64 6 4 48,29 0 127 21 29 3 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Łubkowski Artur R2 4 9 56,63 1 86 16 22 2 1 0
5 Polcyn Grzegorz megagrzes 4 8 69,83 1 112 14 26 10 1 3
6 Strzępek Sławomir Slawekcs 3 -3 52,40 2 143 20 14 5 0 2
7 Walkowski Paweł PawelusElblag 3 -5 51,05 0 84 16 24 7 0 0
8 Pietraszek Kamil BlueBoy 2 -10 48,99 0 62 19 29 4 1 0
9 Sarnacki Piotr Piotorikus 2 -10 48,98 1 99 21 15 4 0 0
10 Roman Grzegorz Grzewho7 0 -17 48,18 1 40 22 13 5 0 2
SILVER C2 - FAZA I adriano216 BlueBoy Doniu64 Gixer Grzewho7 megagrzes PawelusElblag Piotorikus R2 Slawekcs
Laśkiewicz Adrian Pietraszek Kamil Krzyśka Dominik Wrótniak Jarosław Roman Grzegorz Polcyn Grzegorz Walkowski Paweł Sarnacki Piotr Łubkowski Artur Strzępek Sławomir
adriano216 Laśkiewicz Adrian     X                   7 0 58,45 7 2 73,86       7 1 60,06            
BlueBoy Pietraszek Kamil           X 3 7 42,66       7 4 54,16       2 7 51,07       3 7 48,06      
Doniu64 Krzyśka Dominik       7 3 46,34     X 2 7 48,57             7 4 48,43             7 5 49,80
Gixer Wrótniak Jarosław             7 2 56,50     X 7 2 58,24 1 7 63,35             7 5 59,14      
Grzewho7 Roman Grzegorz 0 7 45,07 4 7 49,12       2 7 53,56     X             5 7 44,98            
megagrzes Polcyn Grzegorz 2 7 68,15             7 1 71,21           X                   7 0 70,14
PawelusElblag Walkowski Paweł       7 2 52,94 4 7 46,32                       X       0 7 49,93 6 6 54,99
Piotorikus Sarnacki Piotr 1 7 51,19                   7 5 46,26                 X       1 7 49,50
R2 Łubkowski Artur       7 3 54,95       5 7 59,28             7 0 55,67           X      
Slawekcs Strzępek Sławomir             5 7 50,85             0 7 52,15 6 6 53,18 7 1 53,42           X
FAZA I - KOLEJKA 1 18.03-24.03 Lista zawodników 
LINK   adriano216 Laśkiewicz Adrian 7 60,06 1 51,19 Piotorikus Sarnacki Piotr  
LINK   BlueBoy Pietraszek Kamil 7 54,16 4 49,12 Grzewho7 Roman Grzegorz   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK p Slawekcs Strzępek Sławomir 5 50,85 7 49,80 Doniu64 Krzyśka Dominik   1 Laśkiewicz Adrian LINK adriano216 LINK
LINK   PawelusElblag Walkowski Paweł 0 49,93 7 55,67 R2 Łubkowski Artur   2 Pietraszek Kamil LINK BlueBoy LINK
LINK   Gixer Wrótniak Jarosław 1 63,35 7 71,21 megagrzes Polcyn Grzegorz   3 Krzyśka Dominik LINK Doniu64 LINK
4 Wrótniak Jarosław LINK Gixer LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 25.03-31.03 5 Roman Grzegorz LINK Grzewho7 LINK
LINK   Doniu64 Krzyśka Dominik 7 48,43 4 46,32 PawelusElblag Walkowski Paweł   6 Polcyn Grzegorz LINK megagrzes LINK
LINK   Grzewho7 Roman Grzegorz 2 53,56 7 58,24 Gixer Wrótniak Jarosław   7 Walkowski Paweł LINK PawelusElblag LINK
LINK   Piotorikus Sarnacki Piotr 1 49,50 7 53,42 Slawekcs Strzępek Sławomir p 8 Sarnacki Piotr LINK Piotorikus LINK
LINK   megagrzes Polcyn Grzegorz 2 68,15 7 73,86 adriano216 Laśkiewicz Adrian   9 Łubkowski Artur LINK R2 LINK
LINK   R2 Łubkowski Artur 7 54,95 3 48,06 BlueBoy Pietraszek Kamil   10 Strzępek Sławomir LINK Slawekcs LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 01.04-07.04 Osoba do kontaktu
LINK   adriano216 Laśkiewicz Adrian 7 58,45 0 45,07 Grzewho7 Roman Grzegorz p
LINK   Gixer Wrótniak Jarosław 7 59,14 5 59,28 R2 Łubkowski Artur   Patryk Urban
LINK p Piotorikus Sarnacki Piotr         megagrzes Polcyn Grzegorz p
LINK   BlueBoy Pietraszek Kamil 3 42,66 7 46,34 Doniu64 Krzyśka Dominik  
LINK   Slawekcs Strzępek Sławomir 6 53,18 6 54,99 PawelusElblag Walkowski Paweł  
FAZA I - KOLEJKA 4 08.04-14.04
LINK p R2 Łubkowski Artur         adriano216 Laśkiewicz Adrian  
LINK   megagrzes Polcyn Grzegorz 7 70,14 0 52,15 Slawekcs Strzępek Sławomir  
LINK   PawelusElblag Walkowski Paweł 7 52,94 2 51,07 BlueBoy Pietraszek Kamil  
LINK   Grzewho7 Roman Grzegorz 5 44,98 7 46,26 Piotorikus Sarnacki Piotr  
LINK   Doniu64 Krzyśka Dominik 2 48,57 7 56,50 Gixer Wrótniak Jarosław  
FAZA I - KOLEJKA 5 15.04-21.04
LINK   Gixer Wrótniak Jarosław         PawelusElblag Walkowski Paweł  
LINK   adriano216 Laśkiewicz Adrian         Doniu64 Krzyśka Dominik  
LINK   megagrzes Polcyn Grzegorz         Grzewho7 Roman Grzegorz  
LINK   Slawekcs Strzępek Sławomir         BlueBoy Pietraszek Kamil  
LINK   Piotorikus Sarnacki Piotr         R2 Łubkowski Artur  
FAZA I - KOLEJKA 6 22.04-28.04
LINK   Grzewho7 Roman Grzegorz         Slawekcs Strzępek Sławomir  
LINK   Doniu64 Krzyśka Dominik         Piotorikus Sarnacki Piotr  
LINK   BlueBoy Pietraszek Kamil         Gixer Wrótniak Jarosław  
LINK   R2 Łubkowski Artur         megagrzes Polcyn Grzegorz  
LINK   PawelusElblag Walkowski Paweł         adriano216 Laśkiewicz Adrian  
FAZA I - KOLEJKA 7 29.04-12.05 ( 2 tygodnie ) 
LINK   Slawekcs Strzępek Sławomir         Gixer Wrótniak Jarosław  
LINK   Piotorikus Sarnacki Piotr         PawelusElblag Walkowski Paweł  
LINK   Grzewho7 Roman Grzegorz         R2 Łubkowski Artur  
LINK   adriano216 Laśkiewicz Adrian         BlueBoy Pietraszek Kamil  
LINK   megagrzes Polcyn Grzegorz         Doniu64 Krzyśka Dominik  
FAZA I - KOLEJKA 8 13.05-19.05
LINK   Doniu64 Krzyśka Dominik         Grzewho7 Roman Grzegorz  
LINK   PawelusElblag Walkowski Paweł         megagrzes Polcyn Grzegorz  
LINK   Gixer Wrótniak Jarosław         adriano216 Laśkiewicz Adrian  
LINK   R2 Łubkowski Artur         Slawekcs Strzępek Sławomir  
LINK   BlueBoy Pietraszek Kamil         Piotorikus Sarnacki Piotr  
FAZA I - KOLEJKA 9 20.05-26.05
LINK   megagrzes Polcyn Grzegorz         BlueBoy Pietraszek Kamil  
LINK   Slawekcs Strzępek Sławomir         adriano216 Laśkiewicz Adrian  
LINK   R2 Łubkowski Artur         Doniu64 Krzyśka Dominik  
LINK   Piotorikus Sarnacki Piotr         Gixer Wrótniak Jarosław  
LINK   Grzewho7 Roman Grzegorz         PawelusElblag Walkowski Paweł