SILVER E "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 14-02-24 20:13
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Augustynek Mariusz Projekt216 15 39 64,05 2 112 16 25 9 0 1 STRONA INTERNETOWA
2 Cięciel Piotr Piotrpol 11 15 56,94 0 140 15 34 4 1 0
3 Sumera Krzysztof KustoszLukru 11 10 54,76 1 100 17 22 4 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Cichoń Tomasz Cichy_Vandals 11 3 63,67 1W 70 16 42 9 0 1
5 Gonkowski Paweł Gonek 10 0 55,15 2 116 16 56 5 0 1
6 Stańczyk Kamil stanco11 10 2 58,04 3, 1upo 70 16 46 15 0 2
7 Ziółkowski Bartosz TheBabyFace 8 -1 51,94 1 83 21 23 5 0 0
8 Tubaja Marek Marek9000 8 -5 53,00 1 100 19 46 10 0 0
9 Obuchowicz Przemek Sykusie2010 4 -29 48,32 1 60 17 14 0 1 0
10 Fąfara Marcin marfm76 2 -34 51,49 0 92 25 9 0 0 0
SILVER E  "MISTRZOWSKA" - FAZA II Projekt216 KustoszLukru Piotrpol stanco11 Marek9000
Augustynek Mariusz Sumera Krzysztof Cięciel Piotr Stańczyk Kamil Tubaja Marek
Cichy_Vandals Cichoń Tomasz 7 5 64,73 63,14 7 1 66,53 56,90 2 7 62,70 62,31 6 6 61,04 58,28 7 2 63,36 56,47
TheBabyFace Ziółkowski Bartosz 0 7     6 6 53,03 54,26 2 7 51,31 56,70 6 6 54,76 58,36 5 7 48,67 53,36
Sykusie2010 Obuchowicz Przemek 0 7 48,05 64,15 0 7 50,11 55,67 4 7 46,60 45,79 0 7 46,39 59,78 2 7 50,43 55,74
marfm76 Fąfara Marcin 2 7 57,06 63,16 4 7     0 7     2 7 48,08 53,46 3 7 49,33 50,12
Gonek Gonkowski Paweł 0 7 50,57 65,76 7 5 59,97 52,19 7 5 57,88 62,96 5 7 55,88 60,31 7 4 51,43 49,31
FAZA II - KOLEJKA 1 01.01. - 14.01. (2 tygodnie) Lista zawodników 
LINK   Cichoń Tomasz Cichy_Vandals 7 63,36 2 56,47 Tubaja Marek Marek9000  
LINK   Ziółkowski Bartosz TheBabyFace 6 54,76 6 58,36 Stańczyk Kamil stanco11   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Obuchowicz Przemek Sykusie2010 4 46,60 7 45,79 Cięciel Piotr Piotrpol   1 Cichoń Tomasz LINK Cichy_Vandals LINK
awaria   Fąfara Marcin marfm76 4   7   Sumera Krzysztof KustoszLukru   2 Ziółkowski Bartosz LINK TheBabyFace LINK
LINK P Gonkowski Paweł Gonek 0 50,57 7 65,76 Augustynek Mariusz Projekt216   3 Obuchowicz Przemek LINK Sykusie2010 LINK
    4 Fąfara Marcin LINK marfm76 LINK
  FAZA II - KOLEJKA 2 15.01. - 21.01.   5 Gonkowski Paweł LINK Gonek LINK
LINK   Sumera Krzysztof KustoszLukru 7 55,67 0 50,11 Obuchowicz Przemek Sykusie2010 P 6 Augustynek Mariusz LINK Projekt216 LINK
LINK   Tubaja Marek Marek9000 7 50,12 3 49,33 Fąfara Marcin marfm76   7 Sumera Krzysztof LINK KustoszLukru LINK
LINK   Cięciel Piotr Piotrpol 7 56,70 2 51,31 Ziółkowski Bartosz TheBabyFace P 8 Cięciel Piotr LINK Piotrpol LINK
LINK P Stańczyk Kamil stanco11 7 60,31 5 55,88 Gonkowski Paweł Gonek   9 Stańczyk Kamil LINK stanco11 LINK
LINK P Augustynek Mariusz Projekt216 5 63,14 7 64,73 Cichoń Tomasz Cichy_Vandals   10 Tubaja Marek LINK Marek9000 LINK
   
  FAZA II - KOLEJKA 3 22.01. - 28.01.   Osoba do kontaktu
LINK   Gonkowski Paweł Gonek 7 51,43 4 49,31 Tubaja Marek Marek9000  
LINK   Fąfara Marcin marfm76 2 48,08 7 53,46 Stańczyk Kamil stanco11   Piotr Komenda
LINK   Obuchowicz Przemek Sykusie2010 0 48,05 7 64,15 Augustynek Mariusz Projekt216  
LINK   Ziółkowski Bartosz TheBabyFace 6 53,03 6 54,26 Sumera Krzysztof KustoszLukru P
LINK   Cichoń Tomasz Cichy_Vandals 2 62,70 7 62,31 Cięciel Piotr Piotrpol  
   
  FAZA II - KOLEJKA 4 29.01. - 04.02.  
LINK   Augustynek Mariusz Projekt216 7 63,16 2 57,06 Fąfara Marcin marfm76  
LINK   Cięciel Piotr Piotrpol 5 62,96 7 57,88 Gonkowski Paweł Gonek  
LINK   Sumera Krzysztof KustoszLukru 1 56,90 7 66,53 Cichoń Tomasz Cichy_Vandals  
LINK   Tubaja Marek Marek9000 7 53,36 5 48,67 Ziółkowski Bartosz TheBabyFace  
LINK   Stańczyk Kamil stanco11 7 59,78 0 46,39 Obuchowicz Przemek Sykusie2010  
   
  FAZA II - KOLEJKA 5 05.02. - 11.02.  
LINK   Obuchowicz Przemek Sykusie2010 2 50,43 7 55,74 Tubaja Marek Marek9000  
LINK   Gonkowski Paweł Gonek 7 59,97 5 52,19 Sumera Krzysztof KustoszLukru  
  w Ziółkowski Bartosz TheBabyFace 0   7   Augustynek Mariusz Projekt216  
LINK   Cichoń Tomasz Cichy_Vandals 6 61,04 6 58,28 Stańczyk Kamil stanco11  
  w Fąfara Marcin marfm76 0   7   Cięciel Piotr Piotrpol