SILVER E "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 11-06-24 8:30
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Obuchowicz Przemek Sykusie2010 9 19 53,41 1 70 22 3 0 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Nawrocki Marcin Nawrot 8 16   4 0 0 0 0 0 0
3 Gonkowski Paweł Gonek 7 8 51,42 3 42 20 10 1 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Przybyłek Dariusz Darek616015 6 0 46,98 0 40 25 18 2 0 0
5 Sobota Krzysztof Sobcik 6 -1 45,77 1 64 27 9 2 0 0
6 Dziadul Max maximuszka 5 -1 45,57 1 64 21 2 0 0 0
7 Włodarczyk Piotr esemer8 5 -3 51,60 3 48 22 7 2 0 0
8 Antczak Bartosz Bacritters 5 -3 46,41 3 94 23 14 1 0 0
9 Ruciński Zbigniew Zbyszek765 1 -18 47,81 1 36 25 5 0 0 0
10 Moroń Mariusz MariuszM 0 -17   2 0 0 0 0 0 0
SILVER E "SPADKOWA" - FAZA II Sykusie2010 Gonek Darek616015 Bacritters MariuszM
Obuchowicz Przemek Gonkowski Paweł Przybyłek Dariusz Antczak Bartosz Moroń Mariusz
Nawrot Nawrocki Marcin                                        
Sobcik Sobota Krzysztof                 4 7 46,53 49,42 7 5 45,01 43,97        
maximuszka Dziadul Max                 6 6 45,57 44,54                
esemer8 Włodarczyk Piotr         7 3 51,60 51,42                        
Zbyszek765 Ruciński Zbigniew 0 7 48,35 53,41                 4 7 47,27 48,84        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK p Nawrocki Marcin Nawrot         Moroń Mariusz MariuszM p
LINK   Sobota Krzysztof Sobcik 7 45,01 5 43,97 Antczak Bartosz Bacritters p L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Dziadul Max maximuszka 6 45,57 6 44,54 Przybyłek Dariusz Darek616015   1 Nawrocki Marcin LINK Nawrot LINK
LINK   Włodarczyk Piotr esemer8 7 51,60 3 51,42 Gonkowski Paweł Gonek   2 Sobota Krzysztof LINK Sobcik LINK
LINK   Ruciński Zbigniew Zbyszek765 0 48,35 7 53,41 Obuchowicz Przemek Sykusie2010   3 Dziadul Max LINK maximuszka LINK
4 Włodarczyk Piotr LINK esemer8 LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Ruciński Zbigniew LINK Zbyszek765 LINK
LINK p Gonkowski Paweł Gonek         Dziadul Max maximuszka   6 Obuchowicz Przemek LINK Sykusie2010 LINK
LINK p Moroń Mariusz MariuszM         Włodarczyk Piotr esemer8 p 7 Gonkowski Paweł LINK Gonek LINK
LINK   Przybyłek Dariusz Darek616015 7 49,42 4 46,53 Sobota Krzysztof Sobcik   8 Przybyłek Dariusz LINK Darek616015 LINK
LINK   Antczak Bartosz Bacritters 7 48,84 4 47,27 Ruciński Zbigniew Zbyszek765   9 Antczak Bartosz LINK Bacritters LINK
LINK   Obuchowicz Przemek Sykusie2010         Nawrocki Marcin Nawrot p 10 Moroń Mariusz LINK MariuszM LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Ruciński Zbigniew Zbyszek765         Moroń Mariusz MariuszM  
LINK   Włodarczyk Piotr esemer8         Antczak Bartosz Bacritters   Patryk Urban
LINK   Dziadul Max maximuszka         Obuchowicz Przemek Sykusie2010  
LINK   Sobota Krzysztof Sobcik         Gonkowski Paweł Gonek  
LINK   Nawrocki Marcin Nawrot         Przybyłek Dariusz Darek616015  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Obuchowicz Przemek Sykusie2010         Włodarczyk Piotr esemer8  
LINK   Przybyłek Dariusz Darek616015         Ruciński Zbigniew Zbyszek765  
LINK   Gonkowski Paweł Gonek         Nawrocki Marcin Nawrot  
LINK   Moroń Mariusz MariuszM         Sobota Krzysztof Sobcik  
LINK   Antczak Bartosz Bacritters         Dziadul Max maximuszka  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Dziadul Max maximuszka         Moroń Mariusz MariuszM  
LINK   Ruciński Zbigniew Zbyszek765         Gonkowski Paweł Gonek  
LINK   Sobota Krzysztof Sobcik         Obuchowicz Przemek Sykusie2010  
LINK   Nawrocki Marcin Nawrot         Antczak Bartosz Bacritters  
LINK   Włodarczyk Piotr esemer8         Przybyłek Dariusz Darek616015